Soru Rom Değiştirme

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
Cihazın temasından çok sıkıldım. Yenilik için değiştirmek istiyorum. Rom yüklemeli miyim? Hangi Rom'u tavsiye edersiniz?

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
KWGT + Nova Launcher + hoşuna giden bi icon paketi yüklersen gayet şık bir arayüz oluşturabilirsin.

Şuraya göz atabilirsin:

Oyla:

emrebzk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
civil aviation
Konular
5
Rom la uğraşmaktansa launcher deneyebilirsin.. smart launcher bi bak istersen.

Oyla:

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
Temayı en basit mi tema uygulamasından edinebilirsin. Diğerleri için playstore uygun. Harici programlar falan da kullanabilirsin yani android de istediğin gibi özelleştirebiliyorsun ekstra bir şeye gerek yok. Klwp gibi benzeri programlar ile canlı wp bile yaparsın.
Bu temayı nereden kurdunuz? Birde telefonda o alarm simgesini nasıl sağ üste koydunuz? sanırım çentiği kapattınız?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

KWGT + Nova Launcher + hoşuna giden bi icon paketi yüklersen gayet şık bir arayüz oluşturabilirsin.

Şuraya göz atabilirsin:
Ne yalan söyliyim bu siteden hiçbir şey anlamadım:/

Benim anlamadığım konu şu. herkes ikon paketi diyor. ikon paketleri telefona özel mi çıkıyor yoksa bütün android telefonlara uyuyor mu? o yüzden benim telefona özel ikon paketlerini nereden indireceğimi bilmiyorum veya hangi uygulama ile indireceğimi

Oyla:

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bu temayı nereden kurdunuz? Birde telefonda o alarm simgesini nasıl sağ üste koydunuz? sanırım çentiği kapattınız?

Ne yalan söyliyim bu siteden hiçbir şey anlamadım:/

Benim anlamadığım konu şu. herkes ikon paketi diyor. ikon paketleri telefona özel mi çıkıyor yoksa bütün android telefonlara uyuyor mu? o yüzden benim telefona özel ikon paketlerini nereden indireceğimi bilmiyorum veya hangi uygulama ile indireceğimi
Benim telefon redmi note 6 pro değil ama fark etmiyor hangi telefon olduğu uyumlu hepsiyle sadece Android sürümünün uyması gerekiyor ve playstore da çoğu uygulamanın android 5 veya 6 istediğini düşünürsek güncel her telefon ile uyumlu. Sorun çıkarıyorsa o işte rom dan olabilir.

Oyla:

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
Benim telefon redmi note 6 pro değil ama fark etmiyor hangi telefon olduğu uyumlu hepsiyle sadece Android sürümünün uyması gerekiyor ve playstore da çoğu uygulamanın android 5 veya 6 istediğini düşünürsek güncel her telefon ile uyumlu. Sorun çıkarıyorsa o işte rom dan olabilir.
kullandığını uygulamayı söyler misiniz tema ve ikon paketi için

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Romla uğraşman riskli telefonun stabilitesi bozulabilir pil performansın değişebilir sonra bi daha geri dönmek için uğraşırsın launcher ve icon paketi kullanabilirsin xiaominin tema mağazasınıda deneyebilirsin.

Oyla:

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
kullandığını uygulamayı söyler misiniz tema ve ikon paketi için
Klwp kullanıyorum ama kullandığım tema ve simge paketi mi nin kendi tema uygulamasından klwp nin background unı kullanıyorum. Kilir ekranı olarak döngüyü açtım abone olduğum görselleri gösteriyor.

Bakarsan ben sadece küçük bir iki şeyi değiştirdim yani çoğu miui nin kendisinden geliyordu ama sen daha fazla deneyebilirsin

Ekli dosyalar

• IMG_20191202_152435.jpg
    IMG_20191202_152435.jpg
    306,6 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20191202_152506.jpg
    IMG_20191202_152506.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 8
Oyla:

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
Klwp kullanıyorum ama kullandığım tema ve simge paketi mi nin kendi tema uygulamasından klwp nin background unı kullanıyorum. Kilir ekranı olarak döngüyü açtım abone olduğum görselleri gösteriyor.

Bakarsan ben sadece küçük bir iki şeyi değiştirdim yani çoğu miui nin kendisinden geliyordu ama sen daha fazla deneyebilirsin
mi tema uygulamasında çoğu şey türkçe ile uyuşmuyor ondan çok sıkıntı çektim ben orda

Oyla:
Üst Alt