Yardım Rom değişikliği Android 12

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Oneos Android 10
Telefon Modeli
Pocophone F1
Bootloader Kilidi
Açık
Cümleten hayırlı forumlar.

Oneos custom rom dan android 12 sürümlu farkli bir rom'a gecmeyi düşünüyorum. Fakat yüklü uygulamalarım var. Bunlari hızlı bir şekilde upload veya yedekleme nasil nereye yaparım hızlı bir şekilde. Pc harici yöntem.

Ve geçmeden şu soruya değinmek istiyorum. Android 12 ye geçmeye değer mi ve instagram hikaye kalite düşme sorunu gerçekten çözüldü mü?

Canny1913

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Canny
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Cümleten hayırlı forumlar.

Oneos custom rom dan android 12 sürümlu farkli bir rom'a gecmeyi düşünüyorum. Fakat yüklü uygulamalarım var. Bunlari hızlı bir şekilde upload veya yedekleme nasil nereye yaparım hızlı bir şekilde. Pc harici yöntem.

Ve geçmeden şu soruya değinmek istiyorum. Android 12 ye geçmeye değer mi ve instagram hikaye kalite düşme sorunu gerçekten çözüldü mü?
Migrate kullanarak uygulamaları bir zip dosyasına yedekleyebilirsiniz. O dosyayı bir SD karta yada internete upload edebilirsiniz.

Yalnız tüm uygulamaları yedeklemeden önce uygulamanın düzgün çalıştığını kontrol etmek için başta sadece 1 tanesini test olarak yedekleyin ve geri yükleyin.

Kalite sorunu bazı cihazlarda çözülmüş ama bazılarında hala sorunlu.

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Migrate kullanarak uygulamaları bir zip dosyasına yedekleyebilirsiniz. O dosyayı bir SD karta yada internete upload edebilirsiniz.

Yalnız tüm uygulamaları yedeklemeden önce uygulamanın düzgün çalıştığını kontrol etmek için başta sadece 1 tanesini test olarak yedekleyin ve geri yükleyin.

Kalite sorunu bazı cihazlarda çözülmüş ama bazılarında hala sorunlu.
Cevabınız için teşekkür ederim. Yazılımsal değilde problem sadece cihazdan cihaza mi değişiyor ve bildiginiz android 12 custom rom kalite olayı düzgün dediğiniz rom var mi?
Deneyeceksem benden daha bilgili birinin dedigi romu denemek isterim o açıdan.

Biraz karışık oldu ama kusura bakmayın

Oyla:

Canny1913

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Canny
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Problem genellikle işlemciler arası değişiyor. Sonuçta codec kaynaklı bir sorun.

ROM olarak 12 istiyorsan crDroid öneririm. Bazı bugları var ama güncellemelerle düzeliyorlar.

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Problem genellikle işlemciler arası değişiyor. Sonuçta codec kaynaklı bir sorun.

ROM olarak 12 istiyorsan crDroid öneririm. Bazı bugları var ama güncellemelerle düzeliyorlar.

Tamamdır efendim naçizane yorumun için teşekkür ederim 😊

Oyla:
Üst Alt