Yardım Rom attığım telefonda resimleri geri getirme

xwolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa yeni
Cihazım
Mİ 9 8-128
Konular
16
Arkadaşlar telefonum'da bir sorundan dolayı rom atmak zorunda kaldım fakat haliyle resimlerimin çoğu gitti bunları geri getirebilme şansım var mı çok önemli anılarım hatıralarım vardı yardımcı olabilir misiniz?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar telefonum'da bir sorundan dolayı rom atmak zorunda kaldım fakat haliyle resimlerimin çoğu gitti bunları geri getirebilme şansım var mı çok önemli anılarım hatıralarım vardı yardımcı olabilir misiniz?
Farklı platformlarda ( Google Fotoğraflar, Mi Cloud, Back-Up) yedeğiniz yoksa maalesef hocam.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Çok zor bir ihtimal ama bir pc üzerinden geri getirme programlarına sürücü olarak tarama yaptırmayı deneyin. Bunun için de cihazda twrp modda pcye bağlamanız gerekli. Bi deneyin isterseniz

xwolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa yeni
Cihazım
Mİ 9 8-128
Konular
16
Çok zor bir ihtimal ama bir pc üzerinden geri getirme programlarına sürücü olarak tarama yaptırmayı deneyin. Bunun için de cihazda twrp modda pcye bağlamanız gerekli. Bi deneyin isterseniz

Bir video veya konu var mı hocam nasıl yapabileceğim hakkında silinen şeyler çok değerli benim için her şeyi denemeye hazırım.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Bir video veya konu var mı hocam nasıl yapabileceğim hakkında silinen şeyler çok değerli benim için her şeyi denemeye hazırım.

Videoyu izleyerek deneyebilirsin. Ancak dediğim gibi telefonu twrp modda pcye bağlaman lazım.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

xwolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa yeni
Cihazım
Mİ 9 8-128
Konular
16
Videoyu izleyerek deneyebilirsin. Ancak dediğim gibi telefonu twrp modda pcye bağlaman lazım.
Hocam özelden 1-2 şey sorabilir miyim mümkünse
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp modu menüsünde pc'ye taktım recuvayı çalıştırdım fakat telefonu görmüyor ne yapmam gerekiyor ?

Son düzenleme:
Üst Alt