Yardım Rom atmak istiyorum hangi rom uygundur?

dejavu178

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümitcan
Cihazım
12 Pro 5G Speed
Konular
1
Artık eu rom da kullanılmaz durumda. Çoğu menüde İngilizce dili var stabil değil ve çoğu uygulamada optimizasyon sorunu var kurdum 2-3 saat kullandım endonezya romuna geri döndüm sonra
endonezya romunda ekran süreniz nedir acaba, şuan global sürümde android 12 kullanıyorum pek memnun değil gibiyim

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
endonezya romunda ekran süreniz nedir acaba, şuan global sürümde android 12 kullanıyorum pek memnun değil gibiyim
Kardeşim ilk zamanlar gayet iyi fakat bir süre sonra artık tüm romlarda şarj azalmaya başlıyor. Ben genelde android auto kullanıyorum arabada o da çok götürüyor şarjı

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Genel olarak Android 12 en berbat surumdur bence hele MIUI 13 ile birleşince iğrenç oluyor MIUI 14 veya 12.5 Endonezya Roma geciniz
(Redmi note 10s için gozlemlerim)

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Android 12 en berbat surumdur bence hele MIUI 13 ile birleşince iğrenç oluyor MIUI 14 veya 12.5 Endonezya Roma geciniz
hocam yanlış bilgi veriyorsunuz cihazdan cihaza farklılık gösterir bu android sürümleri net konuşmaktan yanlış bilgi vermekten çekininiz o konuda gerçekten bilgi sahibiyseniz sorun yok

Ü

Üye silindi 265308

Guest
hocam yanlış bilgi veriyorsunuz cihazdan cihaza farklılık gösterir bu android sürümleri net konuşmaktan yanlış bilgi vermekten çekininiz o konuda gerçekten bilgi sahibiyseniz sorun yok
Düzenledim hocam sizimi kiracağım
Genel olarak bir performans kaybı var MIUI 13 ile

Üst Alt