Yardım rom atma yardımı acil

kadacita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yigit
Cihazım
note 9
Konular
4
merhaba cihaza twrp yükledim bilgisayarıma gerekli rom dosyasını da indirdim. bunu twrp ile nasıl aktarabilirim araştırıdm fakat bulamadım. cihazda sistem yok şuan sadece twrp açılıyor twrp ile romu aktarmam lazım yardımcı olun lütfen.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Telefonunuzu TWRP'deyken bilgisayara bağladığınızda içeriği görünmüyor mu? MTP modunu aktif ettiniz mi? Driverları kontrol ettiniz mi?

Ya da en kolayı romu bir SD Karta kopyalayıp kartı telefona takın ve romu kurun.

kadacita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yigit
Cihazım
note 9
Konular
4
Telefonunuzu TWRP'deyken bilgisayara bağladığınızda içeriği görünmüyor mu? MTP modunu aktif ettiniz mi? Driverları kontrol ettiniz mi?

Ya da en kolayı romu bir SD Karta kopyalayıp kartı telefona takın ve romu kurun.
mtp modunu nasıl aktif ediyorum acaba? driverların hepsi yüklü eminim fakat kablolu bağlı şuan bilgisayarda görünmüyor.

kadacita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yigit
Cihazım
note 9
Konular
4

bilgisayarda telefon görünüyor şuan fakat girince hiç klasör yok yardımcı olur musunuz

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
bilgisayarla uğraşma klasik rom yüklenmeden önce yapılan birkaç twrp ayarı var onları yap önce telefondaki eski rom komple silinsin ondan sonra tak type-c usb belleği içine rom atıp aynı şekilde sd kartta olur ondan sonra yükle romu keyfine bak.

Üst Alt