Yardım Rom atarken fastboot ekranında kaldı

ismailz7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v13.0.10
Telefon Modeli
Redmi Note 10S
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi Note 10S kullanıyorum mi flash super diye hata verdi cihazı açtığımda turuncu fastboot yazısı geldi ve açılmadı recovery ile sıfırlamayı denediğimde başarılı diyiyor ama malesef açılırken yine aynı şuan rom dosyasını yeniden indirip c diskinde klasör açıp Türkçe harf içermeyen rom klasörünü oraya atıp deneyeceğim yoksa yanlışmı yapıyorum not: Global Rom dan Endonezya Rom una geçiş.

ismailz7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
2
Redmi Note 10S kullanıyorum mi flash super diye hata verdi cihazı açtığımda turuncu fastboot yazısı geldi ve açılmadı recovery ile sıfırlamayı denediğimde başarılı diyiyor ama malesef açılırken yine aynı şuan rom dosyasını yeniden indirip c diskinde klasör açıp Türkçe harf içermeyen rom klasörünü oraya atıp deneyeceğim yoksa yanlışmı yapıyorum not: Global Rom dan Endonezya Rom una geçiş.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dosyayı yeniden indirdim turuncu fastboot yazısında kurdum böyle birşey yazdı ve mıuı yazısı gelmiş ben odada yoktum ve hala mıuı yazısında
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dosyayı yeniden indirdim turuncu fastboot yazısında kurdum böyle birşey yazdı ve mıuı yazısı gelmiş ben odada yoktum ve hala mıuı yazısında
AÇILDIIIIII

Oyla:

euonur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note9 pro
Konular
27
dft pro ile flash tool ile format+dowlaoad seçili olucak şekilde rom atınız.. (nvdata nvram yedekleriniz olsun)

Oyla:
Üst Alt