Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
merhaba az önce yüklemeyi denedim ama yaklaşık 10 dakikadır G ( google ) logosunda takılı kaldı normalmidir?

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Forumdaki diğer konular sayesinde telefon tekrar açıldı ancak neden kimse cevap vermiyor. Sorun bende mi merak etmeye başladım.

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Forumdaki diğer konular sayesinde telefon tekrar açıldı ancak neden kimse cevap vermiyor. Sorun bende mi merak etmeye başladım.
aynı sorunu bende yaşadım 2-3 yükleme girişimi sonrasında google logosunu aşıp sistemi açmayı başarmıştım ilginç bir durum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
aynı sorunu bende yaşadım 2-3 yükleme girişimi sonrasında google logosunu aşıp sistemi açmayı başarmıştım ilginç bir durum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herhangi bir çözüm yolu bulabildiniz mi? tekrar denemeye korkuyorum

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Üç buçuk senedir kah güldük kah beraber üzüldük Note 4X kardeşim, ama artık yolun sonuna geldik, Mi9T ile Şayomi maceramıza devam ediyoruz :) Romu gene takip edeceğim, gelişmeler oldukça güncelleyeceğim, seni unutmayacağım Note4X hi~~

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Üç buçuk senedir kah güldük kah beraber üzüldük Note 4X kardeşim, ama artık yolun sonuna geldik, Mi9T ile Şayomi maceramıza devam ediyoruz :) Romu gene takip edeceğim, gelişmeler oldukça güncelleyeceğim, seni unutmayacağım Note4X hi~~
Hayırlı olsun hocam. Benimki de bir okadar olmustur ama hala taş gibi cihaz hiç değiştirmeyi düşünmedim. O beni bırakana kadar devam edeceğim :D

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Hayırlı olsun hocam. Benimki de bir okadar olmustur ama hala taş gibi cihaz hiç değiştirmeyi düşünmedim. O beni bırakana kadar devam edeceğim :D
Benimkinde de ekranı çatlak o şekilde 3 sene kullandım, kulaklık girişi bozuk, hat arada çekmiyor dedim artık yeter bir yerini doğrultsam bi tarafı yamuluyor iyisi mi bi kuma getireyim üzerine dedim Daha nice senelere o zaman cihazınızla :)

edit: imla

Son düzenleme:

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
benimkinde de ekranı çatlak o şelilde 3 sene kullandım, kulaklık girişi bozuk, hat arada çekmiyo dedim artık yeter biyerini doğrultsam bi tarafı yamuluyor iyisi mi bi kuma getireyim üzerinr dedim Daha nice senelere o zaman
Bende de arada hat çekmeme sorunu oluyor, bunun bir çözümü yok galiba?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bende de arada hat çekmeme sorunu oluyor, bunun bir çözümü yok galiba?

Vallahi hocam varsa da bilmiyorum artık rom ata ata yalama oldu cihaz usandım yahu kaç yıldır non miui kullanıyorum, şayomi mi kullanıyorum pixel cihaz mı belli değil |( Note4X'de çok işimi gördü zamanında ama artık yoruldum şuan telefon kullandığımı hissediyorum artık, kamera desen yerli yerinde performans desen zaten orta segment üzerinde bi cihaz, oyun oynayan biri de değilim ve fazlasıyla işimi görüyor.

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Vallahi hocam varsa da bilmiyorum artık rom ata ata yalama oldu cihaz usandım yahu kaç yıldır non miui kullanıyorum, şayomi mi kullanıyorum pixel cihaz mı belli değil |( Note4X'de çok işimi gördü zamanında ama artık yoruldum şuan telefon kullandığımı hissediyorum artık, kamera desen yerli yerinde performans desen zaten orta segment üzerinde bi cihaz, oyun oynayan biri de değilim ve fazlasıyla işimi görüyor.
İyi günlerde kullanın.

Üst Alt