Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Pixel den miui ye geçerken telefonumun neredeyse yarısından fazlası kısa devre yapmış telefon şuan tamirde, simkartın bozulma nedenide bununla alakalı olduğunu düşünüyorum, customrom denemesi bana biraz pahalıya patladı, kulağımıza pahalı bir küpe taktık :) yıllardır telefonlarıma custom rom yüklemiş birisi olarak artık bu işlerle uğraşmama kararı aldım, stabilden şaşmayın, zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin arkadaşlar. Bu olay herkesin başına gelecek diye bişey yok, isteyen deneyimleme yapabilir tercih sizin vesselam..
Sizinki bahane aramış :) 50'den fazla kez rom değiştirdim bazılarından miui ya geçtiğim oldu... Bozulacağı varmış demekki :)

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Pixel den miui ye geçerken telefonumun neredeyse yarısından fazlası kısa devre yapmış telefon şuan tamirde, simkartın bozulma nedenide bununla alakalı olduğunu düşünüyorum, customrom denemesi bana biraz pahalıya patladı, kulağımıza pahalı bir küpe taktık :) yıllardır telefonlarıma custom rom yüklemiş birisi olarak artık bu işlerle uğraşmama kararı aldım, stabilden şaşmayın, zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin arkadaşlar. Bu olay herkesin başına gelecek diye bişey yok, isteyen deneyimleme yapabilir tercih sizin vesselam..
Bende 2 günde bir rom yüklüyorum hastalık oldu artık allaha şükür bi sıkıntı olmadı inşallah olmazda :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bende 2 günde bir rom yüklüyorum hastalık oldu artık allaha şükür bi sıkıntı olmadı inşallah olmazda :)
Hakkaten ya hastalık oldu pixelin ve crdroidin unofficial romlarını deneye deneye kobay gibi hissediyorum kendimi clap~~

memed3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
hocam yüklenmiyor şifre istiyor telefonu komple sildim twrp yeniden yükledim yine olmadı nasıl kurucaz bunu
bende çok uğraştım olmadı şifre istiyor defalarca yanlış girdim degisen bisi olmadı defalarca sildim yükledim olmadı bıraktım orijinal rom sorunsuz yükleniyor

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Resmi olmayan sürümleri denemenizi tavsiye etmiyorum lakin şuan kullandığım bu test sürümü resmi olandan daha stabil çalışıyor, tavsiye ederim :)

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Bugün bu roma geçiyorum inşallah bir sorun olmadan geçebilirim :) Birazda 9 kullanak

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Hocam aex kullanıyorum pixel experience e göre daha performanslı. Tek sıkıntı ekran uyandirirken gec tepki veriyor. O da tüm pie romlarda mevcut sanırım
Resmi olmayan sürümleri denemenizi tavsiye etmiyorum lakin şuan kullandığım bu test sürümü resmi olandan daha stabil çalışıyor, tavsiye ederim :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46

pixel rom kurulumu için telefonun root lu olmasına gerek varmı

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
pixel rom kurulumu için telefonun root lu olmasına gerek varmı

Twrp kurmanız gerekiyor, twrp kurduktan sonra da rootlayın zaten :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aex kullanıyorum pixel experience e göre daha performanslı. Tek sıkıntı ekran uyandirirken gec tepki veriyor. O da tüm pie romlarda mevcut sanırım

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aex kullanmadım daha önce, en son crdroid indirdim de xda da linki varsa verir misin?

Son düzenleme:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Twrp kurmanız gerekiyor, twrp kurduktan sonra da rootlayın zaten :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aex kullanmadım daha önce, en son crdroid indirdim de xda da linki varsa verir misin?
Hocam ben root karşıtıyım.TWRP zaten kurulu ana telefonu rootlamak istemiyorum ve root suz olarak pixel kurabilir miyim

Üst Alt