Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
pixel den miui ye geçtim şimdide simkartı görmüyor telefon ne yapabiliriz arkadaşlar ?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
pixel den miui ye geçtim şimdide simkartı görmüyor telefon ne yapabiliriz arkadaşlar ?

Temiz bir kurulum yaptığınızdan emin misiniz? 2 gün önce Miui 9 sürümüne geçtiğimde herhangi bir sorun yaşamadım, mi flash ile gerçekleştirdim.

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Temiz bir kurulum yaptığınızdan emin misiniz? 2 gün önce Miui 9 sürümüne geçtiğimde herhangi bir sorun yaşamadım, mi flash ile gerçekleştirdim.
Mi flash 64bit ile beta miui10 fastboot rom yuklemistim, miui9 u deneyeyim olmazsa çöp sanırım :)
Not: denkmi geldi bilmiyorum ama 2 aylık simkartim bozulmuş , simkartı değiştim sorun yok ama bu seferde wifi ve Bluetooth çalışmıyor, kafayı yemek üzereyim

Son düzenleme:

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Selam arkadaşlar. Romu konu içindeki twrp ile yükledim lakin açılışta şifre istiyor. Rasgele bir şifre yazdım wipe data yapmaya yönlendirdi. Ama o da bir netice vermedi. Nasıl çözülür acep??

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Selam arkadaşlar. Romu konu içindeki twrp ile yükledim lakin açılışta şifre istiyor. Rasgele bir şifre yazdım wipe data yapmaya yönlendirdi. Ama o da bir netice vermedi. Nasıl çözülür acep??

Twrpden wipe > format data yapın (verileriniz silinecektir) bilginiz olsun. Romu tekrar temiz flash yaparak güncel firmwareyi ( ) kurduktan sonra flashlayın.

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Note 4x için en sorunsuz en stabil rom hangisi ?

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Pixel den miui ye geçerken telefonumun neredeyse yarısından fazlası kısa devre yapmış telefon şuan tamirde, simkartın bozulma nedenide bununla alakalı olduğunu düşünüyorum, customrom denemesi bana biraz pahalıya patladı, kulağımıza pahalı bir küpe taktık :) yıllardır telefonlarıma custom rom yüklemiş birisi olarak artık bu işlerle uğraşmama kararı aldım, stabilden şaşmayın, zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin arkadaşlar. Bu olay herkesin başına gelecek diye bişey yok, isteyen deneyimleme yapabilir tercih sizin vesselam..

RaDLoFF

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
gm 5+
Konular
3
Pixel den miui ye geçerken telefonumun neredeyse yarısından fazlası kısa devre yapmış telefon şuan tamirde, simkartın bozulma nedenide bununla alakalı olduğunu düşünüyorum, customrom denemesi bana biraz pahalıya patladı, kulağımıza pahalı bir küpe taktık :) yıllardır telefonlarıma custom rom yüklemiş birisi olarak artık bu işlerle uğraşmama kararı aldım, stabilden şaşmayın, zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin arkadaşlar. Bu olay herkesin başına gelecek diye bişey yok, isteyen deneyimleme yapabilir tercih sizin vesselam..

Hocam onun olacağı varmış, rom yüklemekle alakası yok. Ben bi günde 5 rom yüklediğim oldu ama hiçbir sorun olmadı.

Üst Alt