MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
rapboys16, Konusu vardı zaten ?

Bu Konunun zamanına ve görüntülenmesini bakarsanız eğer ne kadar eski bir konu olduğunu görürsünüz hep güncel.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme için teşekkürler hocam, ellerinize sağlık. Fakat kararlı sürüm için oldukça aktif olan farklı bir forum konumuz mevcut ve aynı konudan iki adet olması uygun değil. Konunuzu önceden olduğu gibi beta sürüm konusu olarak düzeltmenizi rica ediyorum.
Hocam merhabalar beta güncellemesini ben konuyu ilk açtığım hafta kapattım hatta bakabilirsiniz konuşmalardan. Buradaki en çok görüntülenen konu benim ve eski de. (Trabzonlu hariç) F2 Pro için Stoya arkadaşımızın konuyu ilk açtığı gün şikayet de etmedim ve bu günün geleceğini bilerek keza benim konum onun konusundan daha eski olup ve devamlı güncelleme yapılmaktadır. Forumda aktif olmayabilirim keza bu benim konumu sonradan açanlarla kıyasla ak konuma düşürülmemelidir. Saygılar.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
cantara,

Benim konuyu kapatabilirsiniz hocam sıkıntı yok Yes~~

Göz var nizam var, bir bu konunun ilk sayfasina bakın bir benim konuya?

Ne twrp kurulum var, ne hangi twrp sürümü kullanılmalı, ne ekran görüntüsü ne vo-wifi aktif edilir vs...

Kısır tartışmalar yerine benim konuyu komple silebilirsiniz yüklemek isteyenler bu konunun ilk sayfasina bakarak yüklesinler....

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Genel forum adabına göre aynı konudan iki adet bulunması halinde daha eski tarihli olan konunun kalması tercih edilmekte. Aslında daha sonradan açılmış olan konunun erken kapatılması bu tarz sıkıntıların yaşanmasını elbette ki engelliyor fakat ikinci konu yönetim ekibimizin gözünden kaçmış ve bugüne kadar binlerce görüntülenme almış. Yani mevcut durumun sorumlusu esasen bizleriz. Son derece güzel hazırlanmış olan her iki konu sahibinden de bu nedenle özür diliyorum.

Normal şartlarda yeni konunun kapatılması gerekli fakat Stoya hocamın açmış konu sadece rom paylaşım konusu olmanın da ötesine geçerek yükleme, güncelleme adımları, videolu rehberi, yüklenebilecek modlar, kullanım tecrübeleri gibi çok daha geniş bir rehber konu halini almış durumda. Her ne kadar Stoya kendi konusunun kaldırılmasını talep etmiş olsa da genel geçer kurallara bağlı kalmak adına böylesine güzel bir rehberden forum kullanıcılarımızı mahrum bırakmak açıkçası kulağa pek adaletli gelmiyor. Bu nedenle her iki konunun da açık kalması ve yararlanmak isteyen kullanıcılarımızın her iki konudan da aynı anda faydalanabilmesi en uygun çözüm gibi görünüyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
cantara,

Hocam ben forumda yeni üye değilim ve bir konu açılacağı zaman o cihazın ana bölümünü inceler yok ise o konu öyle açarım, yani mükerrer konu açtığım çok nadirdir.

Ben bu konuyu açtığımda bu konu beta rom konusuydu, konu sahibine her hafta güncelleme zor gelecek olacak ki beta rom konusunu kaldırdı ve stabil roma çevirdi drunk~~

Şimdi bu durumda benim mükerrer konu açma gibi bir durumum olmaz ayrıca bu konunun İLK sayfası konu açma şablonuna bile uymuyor ama takdir sizin saygı duyuyorum, sizin özür dileyecek bir durumunuz yok, arada kalmanızı istemediğim için benim konuyu komple silin istedim ki kullanıcıların kafası karışmasın dediğim gibi takdir sizin,teşekkürler düşünceleriniz için highfive~~

Son düzenleme:

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Ben bu konuyu açtığımda bu konu beta rom konusuydu, konu sahibine her hafta güncelleme zor gelecek olacak ki beta rom konusunu kaldırdı ve stabil roma çevirdi drunk~~
Malesef takip edememişsiniz hocam. Bu konu 2 ROM üzerine(MIUI-12.x ve Beta 20.x) açıldı ve gerekli yükleme adımları defalarca tekrarlanarak denendi ve talimatlar olarak yazıldı çizildi. Özcan DELİKANLI hocamın beta bağlantısını daha önceden açtığını görünce ki; bu da konuyu açtıktan 2 hafta sonra görebildim ve aynı zamanda BETA romu deneyen insanlardan çok şikayet alınca BETA ROM bağlantısını kapattım. Ve aradan geçen aylar sonra da Konu başlığını düzenledim kayıtlara bakılabilir.

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Son sürüm bu mu şimdi yani enhanced sürümü hiç ismi farklı yazmıyor da romda felan o yüzden dedim

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Son sürüm bu mu şimdi yani enhanced sürümü hiç ismi farklı yazmıyor da romda felan o yüzden dedim
İşlemci Yapay zekasını üst düzeye çıkardı Miui fakat isim değişikliğini ROM üzerinde hiç bir yerde göremezsiniz. Test edildi ve Antutu sonuçlarında daha önceki
sürümlerde;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu enhanced sürümünde ise ;

Neredeyse ekstera 40K puan alan arayüzde performans akıcılık ön planda olduğunu görebilirsiniz.
Not; Resimler şahsıma aittir

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
6
Uygun magisk linki atabilecek var mı 23.0 i yüklemeye çalıştım logoda takılı kalıyor

#Yıldız

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Meslek
Cnc Freze Operatör
Konular
22
en iyi rom diye bilirim akıcılık yönünde şarj çok tatmin edici rom da sıkıntı göremedim

excalance

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
4
İşlemci Yapay zekasını üst düzeye çıkardı Miui fakat isim değişikliğini ROM üzerinde hiç bir yerde göremezsiniz. Test edildi ve Antutu sonuçlarında daha önceki
sürümlerde;

Bu enhanced sürümünde ise ;

Neredeyse ekstera 40K puan alan arayüzde performans akıcılık ön planda olduğunu görebilirsiniz.
Not; Resimler şahsıma aittir
benmı yanlıs kurdum anlamadım redmı yazısında kalıyor sonra twrp atıyor tekrar

Üst Alt