Rom Mi Note 10 Lite Fork LineageOS 19 AOSP Custom Rom / Android 12

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Kurulum Talimatları
İŞLEMLERE BAŞLAMADAN ÖNCE BOOTLOADER KİLİDİNİZİN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUN.

• Yedeklerinizi bilgisayara, taşınabilir diske almayı unutmayın.
• Recovery bölümüne giriş yapın. (Tercihen OrangeFox)

• İndirdiğiniz romu flashlayın.
Format data yapın ve yeniden başlatın afiyet olsun.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
İNDİRME LİNKLERİ

Credits: AndroidHQ254 (Dennis Murimi Wachira)

Son düzenleme:

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Paylaşım için teşekkürler hocam batarya için hangi romu onerirsin wifi ile 6 saat anca alıyorum eu 12.4 kullanıyorum şuanda 1 yıllık telefon

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam valla helal olsun! Bizim cihaza çıkan en yeni romları anında burada paylaşıyorsun. Teşekkür ederiz desteğin için 👏🏼

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Paylaşım için teşekkürler hocam batarya için hangi romu onerirsin wifi ile 6 saat anca alıyorum eu 12.4 kullanıyorum şuanda 1 yıllık telefon
Rica ederim. Miui romlarında şuan cidden batarya tarafında bir sıkıntı var. Telefon miui ile bir günü zor çıkarıyor/çıkarmıyor ve 4-5 saat ekran süresi veriyor. Aosp romların çoğu birbirine yakın performans gösteriyor ve 8-10 saat ekran süresi / 30 saat aktif süre veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam valla helal olsun! Bizim cihaza çıkan en yeni romları anında burada paylaşıyorsun. Teşekkür ederiz desteğin için 👏🏼
Rica ederim. Çıkan birkaç tane daha rom var ancak deneyip beğenmeden paylaşmıyorum

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Rica ederim. Miui romlarında şuan cidden batarya tarafında bir sıkıntı var. Telefon miui ile bir günü zor çıkarıyor/çıkarmıyor ve 4-5 saat ekran süresi veriyor. Aosp romların çoğu birbirine yakın performans gösteriyor ve 8-10 saat ekran süresi / 30 saat aktif süre veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederim. Çıkan birkaç tane daha rom var ancak deneyip beğenmeden paylaşmıyorum
Hocam sanırım benim bataryamda sorun var AOSP romdayım sürekli ekran süresi max olarak 6 saat alabiliyorum cihazım için orjinal batarya nereden bualabilirmi ek olarak batarya sağlıgını nasıl öğrenebilriim ?

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Hocam sanırım benim bataryamda sorun var AOSP romdayım sürekli ekran süresi max olarak 6 saat alabiliyorum cihazım için orjinal batarya nereden bualabilirmi ek olarak batarya sağlıgını nasıl öğrenebilriim ?
Orijinal bataryayı nerede bulabilirsiniz bilmiyorum ama xiaomi servisiyle görüşürseniz ücretiyle değiştireceklerdir.
Adb ile batarya sağlığı öğrenilebiliyor ama ne kadar doğru bilmiyorum çünkü benim 5000 mah kapasiteli 1 yıllık telefonum 3000mah çıkmıştı o yüzden pek de mantıklı gelmedi açıkçası.

SHADOW520

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 10 lite
Konular
1
Bence Xtended romun bir tık altında kalmış. Özelleştirmeleri kısıtlı. Yine de iş görür. Teşekkürler

Üst Alt