Rehber Robot süpürge İlle de Paspas mı? No Mop Zone Paspas Spot Cleaning Uçurum Sensörleri Nasıl?

b a k b a k

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b a k b a k
Cihazım
Huawei
Konular
3
No mop zone ne kadar kullanışlı? Paspas yapan robot süpürge'de paspas gerekli mi? Spot cleaning işlemi nasıl yapılır? Robot süpürge kyu renkli halılarda çalışır mı? Robot süpürgede sensörler ne işe yarar?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.
Kanal reklamı yapmak yerine ayrıntılı rehber yazmanız çok daha hoş olur kendi reklamınızı yapmanızdan.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Başlığı anlayabilmek için 10 kere okudum. Video da böyledir diye açmadım hiç :D

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Tıpkı beyzbol yada buz hokeyi gibi. Önce bir şey uyduruyorlar. Sonra onu endüstri haline getiriyorlar. Beyzbol topu 7 cm çapında, hokey pakı ondanda küçük. 20 000 kişilik statta o top, o pak nereye gitti kim vurdu seyircilerin % 95 görmüyor bile. Ama milyon dolarların döndüğü bir endüstri.
İşte bu robot süpürge saçmalığı aynı şey. Adeta işkembelerinden uydurdular robot mobot diye. 1,5 cmlik halıyı geçemeyen robotmu olur. 5 cmlik sinek kanadı gibi bir fırça ile, yumurta kadar haznesi ile neyin temizliği, neyin paspası. 15 cm boyunda 2 mm kalınlığında paspasmı olur allah aşkına. Birde dünyanın parası.

b a k b a k

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b a k b a k
Cihazım
Huawei
Konular
3
Başlığı anlayabilmek için 10 kere okudum. Video da böyledir diye açmadım hiç :D
:DBaşlık böyle değildi, sanırım forum yetkilileri değiştirdi haklı olarak. İlk kelimelini büyük harflerle yazdığımı hatırladım şimdi hata benim oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tıpkı beyzbol yada buz hokeyi gibi. Önce bir şey uyduruyorlar. Sonra onu endüstri haline getiriyorlar. Beyzbol topu 7 cm çapında, hokey pakı ondanda küçük. 20 000 kişilik statta o top, o pak nereye gitti kim vurdu seyircilerin % 95 görmüyor bile. Ama milyon dolarların döndüğü bir endüstri.
İşte bu robot süpürge saçmalığı aynı şey. Adeta işkembelerinden uydurdular robot mobot diye. 1,5 cmlik halıyı geçemeyen robotmu olur. 5 cmlik sinek kanadı gibi bir fırça ile, yumurta kadar haznesi ile neyin temizliği, neyin paspası. 15 cm boyunda 2 mm kalınlığında paspasmı olur allah aşkına. Birde dünyanın parası.
Yok üstat o kadar da değil, evdeki süpürme yükünü çok büyük ölçüde azaltıyor. Ancak paspas için fazladan para vermeye değmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.
Kanal reklamı yapmak yerine ayrıntılı rehber yazmanız çok daha hoş olur kendi reklamınızı yapmanızdan.
Teşekkür ederim Eyüp Bey. Ancak bunu sadece reklam olarak düşünmeyin aynı zamanda faydalı bilgi. Paspas için fazladan para ödenmesine lüzum yok bence özellikle halı ağırlıklı evlerde. Bunu vurgulamaya çalıştım aslında. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Üst Alt