Rom [RN8Pro] PixelExperience Plus 12.1 16.10.2022 [AOSP] (begonia/in)

Türkmen0412

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil Furkan
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Evet rehberdeki şekilde kurabilirsiniz.
Sağolun hocam kurulumu yaptım. Romu tavsiye ederim. Emeğinize sağlık devamını bekliyorum. Özellikle de a13 olursa çok iyi olur çünkü bayağı iyileştirme yapılmış. Romda tek gözüme çarpan sorun en azından bende olan şarj hızı problemi. Daha önce birçok a12 rom denedim onlarda da yavaş şarj sıkıntısı var maalesef ki. Miui ya da a13 romlarda bu sorun yok hocam. Acaba a12 kaynaklı bir problem midir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben denedim memnunum. Gayet iyi hatta PE romdan daha iyi diyebilirim. Ama biraz yavaş şarj oluyor bence.

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Merhabalar rn8 pro cihazıma pixel experience plus android 13 beta olanı yükledim ama telefonla konusurken 4. Veya 5. Dakikasında karşı tarafın sesi kesiliyor ve bir daha gelmiyor kapatmaya çalışıyorsun görüşmeyi biraz kitleniyor ekran sonra 10 saniye sonra falan duzeliyor cihaz. Bu sorun sadece bende mi var acaba?

Kaynsenju1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
10
Merhabalar rn8 pro cihazıma pixel experience plus android 13 beta olanı yükledim ama telefonla konusurken 4. Veya 5. Dakikasında karşı tarafın sesi kesiliyor ve bir daha gelmiyor kapatmaya çalışıyorsun görüşmeyi biraz kitleniyor ekran sonra 10 saniye sonra falan duzeliyor cihaz. Bu sorun sadece bende mi var acaba?
Miui a dönün miui da deneyin ayni sorun var mi bakin yoksa problem yoktur

Üst Alt