Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EXCALİBOUR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET FATİH
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
2
hocam hiç en son sürümdeki official twrp denediniz mi 3.7.0_9-0 olan. ben yüklemeyi düşünüyordum da twrpyi. n8pro kolay brick oluyor diyolar. o yüzden daha denemedim
Ben şu an dediğiniz twrp yi kullanıyorum, twrp
ye girişte eski sürümdeki ekran kilidini kabul etmeyip,dahili hafızadaki dosya şifreleme olayını çözmüşler bu sürümle,ekran kilidini kaldırmadan twrp ye girip işlem yapabiliyorum.Yalnız yine de benim anladığım, twrp ye ekran kilidini kaldırmadan girip,tam yedek aldığımda yedeği alıyor,ancak geri yüklemede tam yedeği geri yüklemiyor.Dikkat etmeniz gereken husus,ekran kilidini kaldırmadan yedek almayın...
Benim kullandığım twrp nin tam ismi bu
twrp-3.7.0_12-20221018-timjosten-UNOFFICIAL-begonia.zip

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mydurmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
note 4
Konular
6
Ben şu an dediğiniz twrp yi kullanıyorum, twrp
ye girişte eski sürümdeki ekran kilidini kabul etmeyip,dahili hafızadaki dosya şifreleme olayını çözmüşler bu sürümle,ekran kilidini kaldırmadan twrp ye girip işlem yapabiliyorum.Yalnız yine de benim anladığım, twrp ye ekran kilidini kaldırmadan girip,tam yedek aldığımda yedeği alıyor,ancak geri yüklemede tam yedeği geri yüklemiyor.Dikkat etmeniz gereken husus,ekran kilidini kaldırmadan yedek almayın...
Benim kullandığım twrp nin tam ismi bu
twrp-3.7.0_12-20221018-timjosten-UNOFFICIAL-begonia.zip

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sizinki yine official degilmis hocam. official nasil calisiyor acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir de yedeginin tam alinip alinmadigini nasil anlayabiliriz

Son düzenleme:

EXCALİBOUR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET FATİH
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
2
sizinki yine official degilmis hocam. official nasil calisiyor acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir de yedeginin tam alinip alinmadigini nasil anlayabiliriz
Officialle Farkı ne? Yedek alırken sorun yok, başarıyla alıyor. Mesele restore de...

EXCALİBOUR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET FATİH
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
2
ekran kilidini kaldirmadan yedek almayin demissiniz ya, duzgun yedek alamadagi icin mi restore edemiy..or acaba?
Tahminim o yönde, daha önceki kilit kaldırarak aldığım tam yedeklerde sorun yaşamamıştım. (twrp-3.7.0_12-20221018-timjosten-UNOFFICIAL-begonia.zip) bu sürümle henüz kilidi kaldırarak denemedim...

serhend001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Nail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Yaklaşık 40 gündür bu romu kullanıyorum. Yine yaklaşık 10 günden bu yana cihaz hızlı şarj olmuyor. Farklı Şarj cihazları ile denedim sonuç aynı. Nasıl düzeltebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bilgisi olan mutlaka vardır. TEŞEKKÜRLER

harby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harby
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Etik Hacker
Konular
0
Öncelikle rom paylaşımınız için teşekkürler. stabil harika fakat görsel beğeni açısından Bir sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim. Hızlı ayar panelini nasıl değiştirebilirim. İsmini doğrumu söyledim emin değilim. Telefonum rootlu. Bir çözümü varmıdır ? Pkay store uygulamalarını denedim fakat ben telefona yamalıyayım diyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Öncelikle rom paylaşımınız için teşekkürler. stabil harika fakat görsel beğeni açısından Bir sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim. Hızlı ayar panelini nasıl değiştirebilirim. İsmini doğrumu söyledim emin değilim. Telefonum rootlu. Bir çözümü varmıdır ? Pkay store uygulamalarını denedim fakat ben telefona yamalıyayım diyorum.
Sağ Alttaki dişli çark yani ayarlar butonu kısmından olmuyor mu hocam(romu kullanmıyorum)

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Selamlar bu rom ile Pixel Experience 13 arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 3 aydir bu romu kullanıyorum. Son 2 gundur şarjım hiç oynamama rağmen su gibi gidiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Başına gelen arkadaş veya çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt