Çözüldü Rn8 Pro telefonum kapanıyor?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Ayarlarda otomatik yeniden başlatma ile ilgili bir seçenek vardı ona bakın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Note 8 Pro modeli işlemcisinden dolayı Rom,Root işlerinde brick olma ihtimali yüksek olan bir cihaz. Yapacağınız işlemlerle telefonunuza daha kalıcı hasarlar verebilir, garantinizden de olabilirsiniz.

Ya biliyorum zamanında kullandım MTK işlemcili telefonlar onlara rom root işlemleri falan yaptım da risk almak istemiyorum şuan pek yeniden başlatma seçeneği dediğiniz o nedir nerededir tam olarak??

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
muhammed540 hocam çok teşekkür ederim android 10'a sayenizde yükseltebildim :) Bakalım sorunum çözülecek mi tekrar bilgilendirmesini vereceğim burada

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Güncelleme: sanırım sorunum çözüldü normalde telefonu bıraktığım da 10 dakika ya da yarım saat sonra kapanırdı uzun bir süre bilerek dokunmadım ve kapanmadı recovery e sokmadı yardımlarınız için çok teşekkürler Yazılımsal bir sorunmuş belli ki. Çözümü konularından android 10 konusunda muhammed540 hocam yorum olarak attığı linkteki güncellemeyi yükleyerek çözdüm bu sorunla karşılaşanların denemesini öneririm ☺

Son düzenleme:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Güncelleme: 2 saatte 96 şarjdan 80 e düşmesi iyi midir sizce? Ekran süresi şuan 2 saat 2 saat boyunca etkin bir şekilde Instagram da dolandım YouTube ta falan video izledim şarkı dinledim. Kusura bakmayın çok soru soruyorum lakin telefonu tanımaya çalışıyorum

Üst Alt