Çözüldü Rn8 Pro telefonum kapanıyor?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Telefona dokunmadığım zaman kendi kendine ya yeniden başlıyor ya da reboot ekranına atıyor wipe data ekranına twrp falan hiçbir şey yüklü orjinal romuyla beraber duruyor hala henüz hiçbir işlem yapmadım telefona nefret etmeye başladım sürekli sorunları artıyor ne yapayım ben bu telefona yemin ediyorum sıkıldım ya çöpe atıcam o kaadar para verdik kıyamıyorum garantiyi bozucam valla bu gidişle yardım edin lütfen

abdullahtatoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
note 8 pro
Konular
17
Garantisi varsa garantiye ver böyle sorunlarda değişim olabiliyor

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Garantiye verdim diyelim başka telefonum yok ne yapacağım peki ve bu işlem ne kadar hızlı olur?
Hızlı olmaz yüksek ihtimal yasal süreyi doldururlar eğer tuş falan takılı kalmıyorsa kolay bir sorun değilse yasal süre dolana kadar çözüm sunmazlar gibi en geç 20 iş günü en erken gitti si geldisi 5 gün falan tahminimce

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hızlı olmaz yüksek ihtimal yasal süreyi doldururlar eğer tuş falan takılı kalmıyorsa kolay bir sorun değilse yasal süre dolana kadar çözüm sunmazlar gibi en geç 20 iş günü en erken gitti si geldisi 5 gün falan tahminimce
Ya çok saçma gerçekten telefona hiçbir şey yapmadım sadece güncelledim yani güncelleyeli epey oldu ama anlamadım.. Kapanması yazılımsal bir sorun mu peki sizce? Garantiye götürsem yerine kullanabileceğim bir telefon verirler mi? Birde bunun garantisi nerede? Nereye götürmem gerekli acaba?

(tuşta her hangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun oynuyorum vs. o durumlarda hiçbir şekilde yeniden başlatmıyor ama kenara koyduğum gibi o yeniden başlatma olayı oluyor)

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Ya çok saçma gerçekten telefona hiçbir şey yapmadım sadece güncelledim yani güncelleyeli epey oldu ama anlamadım.. Kapanması yazılımsal bir sorun mu peki sizce? Garantiye götürsem yerine kullanabileceğim bir telefon verirler mi? Birde bunun garantisi nerede? Nereye götürmem gerekli acaba?

(tuşta her hangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun oynuyorum vs. o durumlarda hiçbir şekilde yeniden başlatmıyor ama kenara koyduğum gibi o yeniden başlatma olayı oluyor)
Kapanma yazılımsal olabilir hangi güncellemeyi yaptınız bilmiyorum lakin xiaomi son güncellemeyi geri cekti sanırım problemliydi A3 tede kapanma sorunları olmuştu. Bu durumda 2 önerim olacak güncelleme ekranına girip 11 yazısına hızlı sekilde 5 6 defa tıklayıp üstteki üc noktadan son paketi indir deyin tekrar indirin ve güncelleme paketi sec deyip tekrar kurun. Bir diğer önerimde verilerinizi yedekleyip cihazı kapatın Ses açma ve Güç tusuna basılı tutup acın telefonu wipe yapıp sıfırlayın bir belki düzelir.

2. soruya gelirsek servis cihaz vermez yasal süre dolmasına ragmen telefon yapılıp teslim edilmediyse cihaz talebinde bulunabilirsiniz oda 20 iş günü zaten bir işe yaramaz kanımca

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Eğer sorun yazılımsal ise güncellemeden sonra hard reset atmanız bu tür sorunları çözebilir.
Kronik sorunlu üretim serisi falan mı var acaba bir kaç kişi daha bu sorundan şikayetçi. En temiz çözüm siz garantiye verin çevrenizde de illa eski telefon bulursunuz tuşlu vs. onunla idare edersiniz 1 hafta.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Teşekkürler değerli yorumlarınız için deneyip bilgilendirme vereceğim :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Güncelleme: güncellemeden paketi tekrar indirdim değişen bir şey olmadı.
Formatladım yine bir şey olmadı hala devam ediyor ne yazık ki. Sanırım garantiye vericez öyle gözüküyor :(

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Güncelleme: güncellemeden paketi tekrar indirdim değişen bir şey olmadı.
Formatladım yine bir şey olmadı hala devam ediyor ne yazık ki. Sanırım garantiye vericez öyle gözüküyor :(
Ayarlarda otomatik yeniden başlatma ile ilgili bir seçenek vardı ona bakın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefona dokunmadığım zaman kendi kendine ya yeniden başlıyor ya da reboot ekranına atıyor wipe data ekranına twrp falan hiçbir şey yüklü orjinal romuyla beraber duruyor hala henüz hiçbir işlem yapmadım telefona nefret etmeye başladım sürekli sorunları artıyor ne yapayım ben bu telefona yemin ediyorum sıkıldım ya çöpe atıcam o kaadar para verdik kıyamıyorum garantiyi bozucam valla bu gidişle yardım edin lütfen
Ayrıca Note 8 Pro modeli işlemcisinden dolayı Rom,Root işlerinde brick olma ihtimali yüksek olan bir cihaz. Yapacağınız işlemlerle telefonunuza daha kalıcı hasarlar verebilir, garantinizden de olabilirsiniz.

Üst Alt