Rom RN8 PRO Endonezya Android 10

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
bu gün bu güncelleme endonezya 11.0.2 kurulu EEA modeli note 8 pro telefonuma ota yoluyla geldi. fark ettiğim değişiklikler;
- whatsapp karanlık mod
- geliştirici seçeneklerine 7-8 tane yeni ayar menüsü ( tema oluşturma, otomatik doldurma, karanlık mod, baloncuklar, sms ve çağrı günlüğüne erişim kısıtlama, Ekran kesimi, oyun sürücüsü tercihleri, güven kaybedildiğinde ekranı kilitle vs.....)
- tam karanlık mod desteği ( bunu seçince klavye dahil bir çok uygulama siyah oluyor)
- ayarlar menüsüne daha önce varmıydı bilmiyorum fakat yeni fark ettim en alta Konum menüsü
- ayarlar > Ekran içine Sistem başlığı altında Cihaz VR modu,
- ayarlar > sim kart ve mobil ağlar > gelişmiş ayarlar eklenmiş (daha olup olmadığını hatırlayamadım)
- kamera ana ekranına kısa video menüsünün soluna ağır çekim modu, ayrıca kamera açıkken üst menüye kılavuz çizgilerini göster menüsü eklenmiş
- son olarak geçişler muazzam olmuş, cihaz daha seri çalışıyor akıcı ayrıca ram kullanımı normalde 3.6-3.8 iken 4-4.1 leri görmeye başladım

şimdilik sadece ota ile gelen yeni olarak gördüklerim bunlardan ibaret. ayrıca, endonezya romu kurulu iken gelen bu güncelleme ile hiçbir miui uygulama silinmedi miui çevirici ve mesaj uygulamaları

Son düzenleme:

cancanman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
can
Cihazım
note8
Konular
15
Benimkine neden gelmedi bölge seçimi fark edermi gelen betamı

mustafaerpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
0
bu gün bu güncelleme endonezya 11.0.2 kurulu EEA modeli note 8 pro telefonuma ota yoluyla geldi. fark ettiğim değişiklikler;
- whatsapp karanlık mod
- geliştirici seçeneklerine 7-8 tane yeni ayar menüsü ( tema oluşturma, otomatik doldurma, karanlık mod, baloncuklar, sms ve çağrı günlüğüne erişim kısıtlama, Ekran kesimi, oyun sürücüsü tercihleri, güven kaybedildiğinde ekranı kilitle vs.....)
- tam karanlık mod desteği
- ayarlar menüsüne daha önce varmıydı bilmiyorum fakat yeni fark ettim en alta Konum menüsü
- ayarlar > Ekran içine Sistem başlığı altında Cihaz VR modu,
- ayarlar > sim kart ve mobil ağlar > gelişmiş ayarlar eklenmiş (daha olup olmadığını hatırlayamadım)
- kamera ana ekranına kısa video menüsünün soluna ağır çekim modu, ayrıca kamera açıkken üst menüye kılavuz çizgilerini göster menüsü eklenmiş
- son olarak geçişler muazzam olmuş, cihaz daha seri çalışıyor akıcı

şimdilik sadece ota ile gelen yeni olarak gördüklerim bunlardan ibaret. ayrıca, endonezya romu kurulu iken gelen bu güncelleme ile hiçbir miui uygulama silinmedi miui çevirici ve mesaj uygulamaları

hocam bende de aynı rom yüklü fakat bana gelmedi? hesabınız beta hesabı mı?

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Benimkine neden gelmedi bölge seçimi fark edermi gelen betamı

kardeş onu bilemiyorum, benim ki bölge hiç değiştirmedim türkiye, android sürümü 10 QP1A. 190711.020
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bende de aynı rom yüklü fakat bana gelmedi? hesabınız beta hesabı mı?
beta olup olmadığına nereden bakıyoruz, söyleyin paylaşım yaparız (Güncelleme ayarlarında >Güncellemeleri önceden al seçeneği aktif)

cancanman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
can
Cihazım
note8
Konular
15
Betaya kayıtlı değilsen ota gelmezdi.Telefon hakkında bölümünde miui sürümünde yazanı paylaşırmısın

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Betaya kendiliğinden kayıt olmaz beta yazmıyor
2-3 ay önce kayıt yapmıştım çok net hatırlayamıyorum ama kararlı gelmesi iyi oldu, yeni değişiklik fark edince paylaşıma devam

Üst Alt