Yardım RN8 PRO ANDROID 10 Nasıl Yüklerim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Merhabalar, telefonu tam manasıyla çözmüş değilim hala o kadar çok fazla rom u ve sürümü var ki nasıl ne yapacağımı bilemiyorum bile görseli de paylaşayım benim sürümün aşağıdaki görselde ki gibi android 10 a yükseltmek istiyorum sanırım recovery dışında da güncelleme ile yükseltebiliyormuşuz? Bölgeyi değiştirerek vs. Bölgeyi değiştirdim ama güncelleme yine gelmedi ve şu pgx midir nedir saçma sapan lanet bir sürü şey var bizimkiler neden farklı dönem dönem değişiyor mu bu sürümler kimininkisi p ile başlıyor kiminin ki q ile ben hiçbir şey anlamadım şunu bana düzgün bir biçimde anlatabilir misiniz ya da konusu varsa paylaşabilir misiniz lütfen güncellemek istiyorum artık
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Güncelleyen 1 hafta sonra nasıl sürüm dusurebilirim diyor android 10'a yükseltmek istediğinize emin misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonunuzda sorun olduğundan dolayı yükseltmek istiyorsunuz herhalde.
Bunu telefona indirin.
Sonra ayarlardan güncelleyici bölümüne girip sağ üstteki üç noktaya basın sonra paket seç deyin sonra indirdiğiniz paketi seçin ve tamama basın bir uyarı gelecek yeniden başlatılsın mı diye evet deyin

Ve birdahakine mevcut konunuzdan devam edin lütfen.

Son düzenleme:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Güncelleyen 1 hafta sonra nasıl sürüm dusurebilirim diyor android 10'a yükseltmek istediğinize emin misiniz?

Telefonunuzda sorun olduğundan dolayı yükseltmek istiyorsunuz herhalde.
Bunu telefona indirin.
Sonra ayarlardan güncelleyici bölümüne girip sağ üstteki üç noktaya basın sonra paket seç deyin sonra indirdiğiniz paketi seçin ve tamama basın bir uyarı gelecek yeniden başlatılsın mı diye evet deyin

Ve birdahakine mevcut konunuzdan devam edin lütfen.
Tamam teşekkür ederim bir dahakine öyle yaparım.. Birşey daha soracağım bu miui sürümü bir şey farkediyor mu peki?

Birşey daha üç noktaya tıklıyorum ama seçeneklerde söylediğiniz gibi birşey yok? İndikten sonra otomatik olarak kendisi mi geliyor acaba?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Miui 11 logosunun üzerine peş peşe basın gelişmiş seçenekler açılacak
Tamam teşekkür ederim bir dahakine öyle yaparım.. Birşey daha soracağım bu miui sürümü bir şey farkediyor mu peki?

Birşey daha üç noktaya tıklıyorum ama seçeneklerde söylediğiniz gibi birşey yok? İndikten sonra otomatik olarak kendisi mi geliyor acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt