Rom RN8 Gingko Rom Öneri 2023

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
Android 13 custom romlarda çok garip bir hataalıyorum şahsen. Şarja takınca şarj başlıyor ama ekran açık kaldığı sürece devam ediyor, yanı ekran kapanınca şarjı duruyor. Crdroid, ricedroid ve syberia romlarda yaşadım, birçok kernel de denedim ama çözemedim.

nikimikimyedi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Link bu: (en alttakini denemen lazım diye hatırlıyorum...)
Çok teşekkür ederim son bir sorum daha var bu sürüm hangisi MIUI olarak 11 12 12.5 ve android sürümü hangisi cevabınız için çok teşekkür ederim şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim son bir sorum daha var bu sürüm hangisi MIUI olarak 11 12 12.5 ve android sürümü hangisi cevabınız için çok teşekkür ederim şimdiden.
Söylemeyi unuttum acaba görsel ekleme imkanınız varsa detaylı görsel de ekleyebilir misiniz şu anda bu romdaysanız ☺️

Son düzenleme:

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
31
Link bu: (en alttakini denemen lazım diye hatırlıyorum...)

MiuiPrO_V2_Ginkgo.10.feb.21.zip isimli olan miui 13 mü yada 12.5 in hangi versiyonu tam olarak​

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Aosp romlarda miui arama - mesaj - kamera - gcam falan varmı note 8 için bulunuyormu türkçe olarak denedinizmi?
Aosp romlarda dediğiniz uygulamaları hiç denemedim.
Miui pro yu nerden indirdiniz ?

merak ettiğim bir rom miui pro acaba link paylaşma şansınız var mı yada forumda bunun ile ilgili konu varsa o da olur ve hangi sürümünü kullanıyorsunuz miui pronun? cevabınız için teşekkür ederim şimdiden.
Android 10 sürümü

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Şu an

Söylemeyi unuttum acaba görsel ekleme imkanınız varsa detaylı görsel de ekleyebilir misiniz şu anda bu romdaysanız ☺️

MiuiPrO_V2_Ginkgo.10.feb.21.zip isimli olan miui 13 mü yada 12.5 in hangi versiyonu tam olarak​

Arkadaşlar şu an RN8 kullanmıyorum, farklı bir markadayım, o yüzden hatırlamıyorum sürüm numarasını ancak A10 Miui 12 olması lazım yanlış değilsem...

Son düzenleme:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Sıkıntısız stabil ve oturmuş aosp android 11 rom varmı tavsiye edebiliceğiniz ? Özelleştirme vs önemli değil

Son düzenleme:

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3

Söylemeyi unuttum acaba görsel ekleme imkanınız varsa detaylı görsel de ekleyebilir misiniz şu anda bu romdaysanız
Arkadaşın attığı link doğru MIUI sürümü mü emin değilim. MiuiPro yükleyecekseniz 20.3.26 sürümünü yükleyin. Birde Miroom 20.3.26 var. Onu da deneyebilirsiniz. Ben telefonu aldığımdan beri MiuiPro 20.3.26 kullanıyorum. Miroom denedim birkaç sefer bende bazı hatalar verdi. Plaka çakma olduğu için olabilir. Kullananlar Miroomu da öneriyor. MiuiPro ve Miroom android 9 tabanlı ve MIUI 11 kullanan romlardır. İkisinin de görsel menüler vs. birbirinin aynıdır. Zaten sürüm numaraları bile aynı. Aosp tabanlı rom yükleyecekseniz plaka çakmaysa uçuyor ama tekrar MIUI rom yükleyince plaka geri geliyor bilginiz olsun. O yüzden aosp rom deneyemedim. Şunu da söyleyeyim MiuiPro nun daha üst sürümlerini de denemiştim zamanında hiçbiri 20.3.26 kadar stabil olmadığı için geri döndüm. İllede güncel sürüm miui rom yüklemek isterseniz de EU romlar iyidir ama MIUI 12.5 ten sonrası pek stabil değil. Onun için de uzun zamandır başka rom denemedim.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Arrow os oldukça güzel boştaki ram miktarı 3gb civarı ufak tefek sorunları var bildirim merkezi rezalet şarjı su gibi harcıyor günü çıkarır ama pil konusu biraz sıkıntı. Ama şu performansı hiç bir romda görmedim mübarek baya iyi not:a13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
31
Arrow os oldukça güzel boştaki ram miktarı 3gb civarı ufak tefek sorunları var bildirim merkezi rezalet şarjı su gibi harcıyor günü çıkarır ama pil konusu biraz sıkıntı. Ama şu performansı hiç bir romda görmedim mübarek baya iyi not:a13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Vazgeçtim kurmaktan zaten hard reset attım biraz daha iyi oldu askere gidicem zaten idare eder askerden sonra başka cihaz alırsam merakımdan değişik romlar deneneyeceğim.

Üst Alt