Yardım RN5 Brick Sonrası Çin yazılımı

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
Merhaba arkadaşlar cihaz brick oldu(miui versiyon yüklenemedi hatası) cihaz çin modeli olduğu için çin yazılımını edl den attım ve açtım cihazı şimdi bende değiştirilmiş firehose dosyaları
mevcut global romu edl den umt ile atınca işlem bitince yine miui versiyon yüklenemdi hatası veriyor şimdi ben bu cihazı bootloader kilit süresini beklemeden nasıl global yazılım ile açarım
şimdiden teşekkür eder

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhaba arkadaşlar cihaz brick oldu(miui versiyon yüklenemedi hatası) cihaz çin modeli olduğu için çin yazılımını edl den attım ve açtım cihazı şimdi bende değiştirilmiş firehose dosyaları
mevcut global romu edl den umt ile atınca işlem bitince yine miui versiyon yüklenemdi hatası veriyor şimdi ben bu cihazı bootloader kilit süresini beklemeden nasıl global yazılım ile açarım
şimdiden teşekkür eder
Bildiğim kadarıyla bootloader bekleyecek ve bu süre içinde İngilizce kullanacaksiniz cihazı. Çok fazla bootloader süresi kontrol edildiğinde süre uzuyormuş bilginize

Oyla:

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
ya normalde edl modda işlem yapmak için yetkili mi hesabı gerekiyor ben de onu atlatacak firehose ler var note 6 pro ya çogu kez edl den yazılım düşürdüm falan filan ama note 5 için yaptığımda miui versiyon ... hatası veriyor :/

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
ya normalde edl modda işlem yapmak için yetkili mi hesabı gerekiyor ben de onu atlatacak firehose ler var note 6 pro ya çogu kez edl den yazılım düşürdüm falan filan ama note 5 için yaptığımda miui versiyon ... hatası veriyor :/
10 gun ingilizce kullanin , ne zarari varki, faydasi dokunur bile

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
ben global stabilden china stabile donucem hem pil icin hem ingilizce kullanmak icin ama useniyorum suan

Oyla:

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
ben global stabilden china stabile donucem hem pil icin hem ingilizce kullanmak icin ama useniyorum suan

peki bir şey sorabilir miyim ya Rehber - Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !
brick olan cihazı bu linkten indirdiğim dosya ile kurtardım ama girişte "activate device" diyor hiç mi hesabı kurmadım ama bu mi hesabı nereden geldi bilmiyorum yardımcı olur msunuz ?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
peki bir şey sorabilir miyim ya Rehber - Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !
brick olan cihazı bu linkten indirdiğim dosya ile kurtardım ama girişte "activate device" diyor hiç mi hesabı kurmadım ama bu mi hesabı nereden geldi bilmiyorum yardımcı olur msunuz ?
Senin cihaz çin cihazı olduğu için global rom normalde yüklenmiyor. Ülkemizdeki uyanık ithalatçılar da cihazları getirip kendi yetkili mi hesapları ile bootloader kilidi açıyorlar ve global rom yükleyip bize satıyorlar. Mi hesabı oradan geliyor.

Oyla:
Üst Alt