RN3 CM12.1 03/30/2016 pc görmüyor

carloska

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
18
6 ve 7 yükleyince her seferinde mtp yi seçerek te olsa pc den telefona giriyorum ama CM12.1 yükleyince tel pc yi görmüyor mtp olarak seçebileceğim seçenek yok ama sağ altta yüklenmeyen bazı driverler oluyor aygıt yöneticisinde de diğer aygıtlarda 3 tane android yazısı var sanırım o yüzden dosya aktarımı yapamıyorum çözümü var mı yoksa android 5 ve/veya CM12.1 ile alakalı bi sorun mu..

lefter67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
6 ve 7 yükleyince her seferinde mtp yi seçerek te olsa pc den telefona giriyorum ama CM12.1 yükleyince tel pc yi görmüyor mtp olarak seçebileceğim seçenek yok ama sağ altta yüklenmeyen bazı driverler oluyor aygıt yöneticisinde de diğer aygıtlarda 3 tane android yazısı var sanırım o yüzden dosya aktarımı yapamıyorum çözümü var mı yoksa android 5 ve/veya CM12.1 ile alakalı bi sorun mu..
bende de aynı problem vardı... windows 10 kullanıyorum... telefonu takarken eğer ekran kapalıysa ya da kilit ekranındaysa telefonu görmüyor... telefon tamamen açıkolacak o şekilde takınca problem yaşamıyorum... belki işinize yarar

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Elle driver güncellemeniz gerekli. İnternette araştırın.

carloska

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
18
flyme 5.1 yükleyince pc teli görüyor fakat cm 12.1 i kurunca görmüyor.. sorun rom da belki bilmiyorum zaten CM 12.1 de ekran döndürme olmadığı için kullanmıyorum nexus un son romunu kurdum fena değil rom..

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
flyme 5.1 yükleyince pc teli görüyor fakat cm 12.1 i kurunca görmüyor.. sorun rom da belki bilmiyorum zaten CM 12.1 de ekran döndürme olmadığı için kullanmıyorum nexus un son romunu kurdum fena değil rom..

Bazı cm romlarda bu sorun var. Bende diag modu açmak için çok uğraşmıştım. Romu değiştirince sorun çözülmüştü.

Üst Alt