Uygulama Ritim bozukluğu (Aritmi) kontrolü

sisinasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan bilgin
Cihazım
mi band 2
Konular
6
Arkadaşlar mi band 5 saati mi fit uygulaması ile birlikte kullanmaktayım. Uygulama üzerinde ritim bozukluğu tespiti yok. Eski sürümlerde yazılım üzerinden manuel ölçüm yaparken reel kalp atımını gösteriyordu. Ancak yeni yazılımda kalp atışı gözükmüyor. Çeşitli yazılımlar denedim. Kalp atışını gösteriyor ancak bunu telefon üzerindeki dahili sensör vasıtası ile yapıyor. Mi band 5 ile bağlanmıyor. Mi band 5 ile ritim bozukluğu takibi yapabileceğim herhangi bir uygulama var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Arkadaşlar mi band 5 saati mi fit uygulaması ile birlikte kullanmaktayım. Uygulama üzerinde ritim bozukluğu tespiti yok. Eski sürümlerde yazılım üzerinden manuel ölçüm yaparken reel kalp atımını gösteriyordu. Ancak yeni yazılımda kalp atışı gözükmüyor. Çeşitli yazılımlar denedim. Kalp atışını gösteriyor ancak bunu telefon üzerindeki dahili sensör vasıtası ile yapıyor. Mi band 5 ile bağlanmıyor. Mi band 5 ile ritim bozukluğu takibi yapabileceğim herhangi bir uygulama var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Zepp uygulaması var

sisinasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan bilgin
Cihazım
mi band 2
Konular
6
Hemen deniyeyim teşekkürler...

sisinasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan bilgin
Cihazım
mi band 2
Konular
6
saati programa tanıtamıyorum. Fabrika ayarlarına dönmek dahil birçok yöntemi denedim. Ancak bağlantı kurmuyor.

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
saati programa tanıtamıyorum. Fabrika ayarlarına dönmek dahil birçok yöntemi denedim. Ancak bağlantı kurmuyor.
Cihaz apple ise olmuyor sade android uygulaması oluyor benimde apple yüklüyorum cihazla eşleşmiyor

sisinasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan bilgin
Cihazım
mi band 2
Konular
6
cihaz android ancak yine de tanımıyor.

sisinasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan bilgin
Cihazım
mi band 2
Konular
6
Zepp Mi band 2 ile bağlantı kurabiliyor. Ancak ritim bozukluğunu gösterebilecek bir emare göremedim üzerinde. Mi fit ile çok benzer bir yapısı var. Bilgilerinize...

Üst Alt