Yardım Riru ve Zygisk'i Aynı Anda Kullanamıyorum

alperyuceer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Customiuizer kurdum, onun oncesinde daha hic riru ve riru-edxposed kurmamıştım onları kurdum. Ama Zygisk acik olunca riru calismiyor. Shamico modulu indirdim o dq zygisk istiyor. Banka uygulamalari kullanamiyorum, ama customiuizer i de kullanmak istiyorum. Var mi bir cozumu?
Redmi Note 7
Miui Global 12.5.3
Android 10

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Riru ve Zygisk'i aynı anda kullanamazsınız zaten. İkisinden birisini seçmeniz gerek. Kullanmak istediğiniz Riru tabanlı modülün zygisk versiyonunu bulup kurun. Genelde geliştiriciler ikisi için de farklı versiyonlar yapıyor zaten.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Riru ve Zygisk'i aynı anda kullanamazsınız zaten. İkisinden birisini seçmeniz gerek. Kullanmak istediğiniz Riru tabanlı modülün zygisk versiyonunu bulup kurun. Genelde geliştiriciler ikisi için de farklı versiyonlar yapıyor zaten.
Emre hocamın da söylediği gibi riru ve riru-edxposed modüllerini kaldırıp edxposed zygisk sürümüne geçmeniz gerekiyor. Bu sayfadan güncel edxposed sürümlerini indirebilirsiniz. Altta ikinci sırada zygisk versiyonu mevcut.

alperyuceer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Emre hocamın da söylediği gibi riru ve riru-edxposed modüllerini kaldırıp edxposed zygisk sürümüne geçmeniz gerekiyor. Bu sayfadan güncel edxposed sürümlerini indirebilirsiniz. Altta ikinci sırada zygisk versiyonu mevcut.
Hocam, lsposedi kurdum, customiuizere yetki de verdim ama hala uygulamaya girince xposed yuklu degil hatasi veriyor. Yeniden baslatmalari da yaptim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-14-14-11-36-613_hdiak.pr.w.uz.jpg
    Screenshot_2022-12-14-14-11-36-613_hdiak.pr.w.uz.jpg
    337,5 KB · Görüntüleme: 9

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam, lsposedi kurdum, customiuizere yetki de verdim ama hala uygulamaya girince xposed yuklu degil hatasi veriyor. Yeniden baslatmalari da yaptim
RİRU modülünü tamamen kaldırmayı deneyin. CustoMIUIzer'i de tamamen kaldırıp LSPOSED içinden arama yaparak indirmeyi deneyin.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Kullanabilirsin magisk delta kullanmak gerek.. Delta ayarından riru modül ekle yaparsın..sonrasında zygiskde riruda aktif olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama CustoMIUIzer için riru ya gerek yok..zygiski aç magiskden lsposed yükle.. CustoMIUIzer apk ni kur..cihazı baslat yenıden..customizeri kullanmak ıcın..lsposed uygulamasına gir ordan customizeri etkinleştir yenıden baslat cihazı modul aktif olmus olacak sonrasında kullan..zygisk aktif hala..denylisttende neyi hide yapmak ıstiosan yaparsın..bank vs..

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hocam zygisk icin ayri bir lsposed var onu kurarsanız sorun olmuyor