Rom Revos stabil(kararli) linki

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Dediğim şekilde yapın sorun olmaz.
şu an format data+reboot yaptıktan sonra açılıştaki mavi beyaz toplar dönmeye başladı bakayım en son istediğim sürümün romunu flashlamıştım ne gelecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şu an format data+reboot yaptıktan sonra açılıştaki mavi beyaz toplar dönmeye başladı bakayım en son istediğim sürümün romunu flashlamıştım ne gelecek
evet 10 ekranı geldi şu anda sen bu işleri biliyorsun heykelini yapmak için beton firmasıyla görüşüyorum :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet 10 ekranı geldi şu anda sen bu işleri biliyorsun heykelini yapmak için beton firmasıyla görüşüyorum :D

Beton olmaz, mermer olsun :D

Rom değişimlerinde ve android sürüm değişimlerinde muhakkak format data/yes reboot-recovery yapıp, 4 wipe den sonra yeni rom yüklenmeli.

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Beton olmaz, mermer olsun :D

Rom değişimlerinde ve android sürüm değişimlerinde muhakkak format data/yes reboot-recovery yapıp, 4 wipe den sonra yeni rom yüklenmeli.
Tekrardan merhaba dediğin şekilde kurdum fakat bu romda jiroskop özelliği çalışmıyor bunu calistirabilecegim driver vs. Yoksa bana miroom ve eu roomda 10 tabanlı surumlerin hangisi olduğunu söyler misiniz?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tekrardan merhaba dediğin şekilde kurdum fakat bu romda jiroskop özelliği çalışmıyor bunu calistirabilecegim driver vs. Yoksa bana miroom ve eu roomda 10 tabanlı surumlerin hangisi olduğunu söyler misiniz?

Persist yükleyin düzelmez ise rom değiştirirsiniz...

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Merhaba yeni konu acip yer isgal etmek istemiyorum. Bir sorum var. Telefonu rootlamak video oyun performansini artirir mi? Eger artiriyorsa sadece root yeterlimi yoksa rootdan sonra baska ayarlar yapmali miyim?

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
revos kurulmadı bende sorun nedir acaba ? twrp ye atıyor sürekli.

Üst Alt