Rom Revos Rom Miui 12

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Whatsappp sorununu bende yaşadım tekrar kurup Bir kez izin veri seçmeme rağmen düzelmemişti şu yöntem ile düzeltmiştim. Ayarlar>Yüklü Uygulamalar>Whatsapp>İzinler Burada ki tüm izinleri yeşil tik yani her zaman izin ver yaptım.

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Batarya süresi olarak bence en iyisi RevOs Miui beyler. globe da yükedim, mi room da yükledim. eu rom ve stock romları da yükledim. RevOs en iyisi.

ama bu dediğim sadece Mi 9T için geçerli. başka modeller için başka romlar daha iyi olabilir. bunu ancak deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsiniz.

Böyle bir yorum bekliyordum ne zamandır forumda beni cezbetmesi için romun happy~~. Telefonum Mi 9T. Eu rom yükledim fakat REV OS ve Globe da aklımı çeliyordu. Sizin verdiğiniz bilgiye dayanarak yükleyeceğim romu birazdan. Umarım ben de sizin gibi memnun kalırım. Teşekkürler.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
20.5.13 nasıl beyler? Ne gibi sıkıntılar mevcut?

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
20.5.13 nasıl beyler? Ne gibi sıkıntılar mevcut?

Ayarlarda arama yaparken sonuçlar 10-15 saniye sonra çıkıyor. Tam ekran modunda alttan yukarı kaydırıp uygulamayı arka plana atmıyor, takılı kalıyor (çok çok az sıklıkla oluyor), durum çubuğundan ayarlara tıklayıp, tekrar geri gelince sorun çözülüyor. VoLTE ile arama yapınca stock roma göre, 1 tık kalitesiz gibi geldi sesli görüşme bana. Whatsapp kişiler sorunu uygulamayı yükleyip, sizden izin isteyince "bir kez izin ver" yapınca tamamen çözülüyor. VPN'i kabul etmiyor, kapatıp açınca düzeliyor. Onun haricinde herhangi bir sorun görmedim (24 saat içinde gözüme çarpan detaylar bunlar).

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Ayarlarda arama yaparken sonuçlar 10-15 saniye sonra çıkıyor. Tam ekran modunda alttan yukarı kaydırıp uygulamayı arka plana atmıyor, takılı kalıyor (çok çok az sıklıkla oluyor), durum çubuğundan ayarlara tıklayıp, tekrar geri gelince sorun çözülüyor. VoLTE ile arama yapınca stock roma göre, 1 tık kalitesiz gibi geldi sesli görüşme bana. Whatsapp kişiler sorunu uygulamayı yükleyip, sizden izin isteyince "bir kez izin ver" yapınca tamamen çözülüyor. VPN'i kabul etmiyor, kapatıp açınca düzeliyor. Onun haricinde herhangi bir sorun görmedim (24 saat içinde gözüme çarpan detaylar bunlar).

Öncelikle bilgi için teşekkürler hocam. Epey bug varmış görünüşe göre. Normal revosa devam edelim bakalım. Sonraki sürüme kısmet.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Her ihtimale karşı şuraya bir rez bırakayım. Eu romcuyum ama revosa gelmişse deneyeyim diye pusuya yatmistim. RN8 için hala buna da gelmemiş. Kalbim kırık MIUI 12 deneyemeden göçmek istemiyorum dünyadan haha--

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Her ihtimale karşı şuraya bir rez bırakayım. Eu romcuyum ama revosa gelmişse deneyeyim diye pusuya yatmistim. RN8 için hala buna da gelmemiş. Kalbim kırık MIUI 12 deneyemeden göçmek istemiyorum dünyadan haha--
Hocam ufak bir tüyo kaşıntınız varsa MiRoom 20.3.26 deneyin redmi note 8 MiRoom konusundaki yorumlara bakarak refaranslarımı görebilirsiniz iyi geceler

Atakan kkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Mi6 ya android 10 gelince yapıcaz dio revos mi6 ya android 10 gelmicek zaten.. Dandik eu romuda kurmam..kaldık yine miuiproya en iyisi
Sanırım gelmeyecek mi6ya yazık ederler halen çoğu Yeni cihazdan güçlü bir cihaz yalnız revos u beğendim çok akıcı pil de iyi selamlar

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Her zamanki gibi StreX hocamın radarına takıldım :))) miroom deneme düşüncem var hafta içerisinde hocam.
Hocam ufak bir tüyo kaşıntınız varsa MiRoom 20.3.26 deneyin redmi note 8 MiRoom konusundaki yorumlara bakarak refaranslarımı görebilirsiniz iyi geceler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Her zamanki gibi StreX hocamın radarına takıldım :))) miroom deneme düşüncem var hafta içerisinde hocam.
Miui 12 çıkmadan denemenizi tavsiye edeceğim bir rom hocam eu'yu hiç bir şeye değişmem ancak şuan Stabilite ekran süresi ve akıcılık konusunda iddia ediyorum Note 8 için mevcut en iyi romdur kendileri.

Üst Alt