Uygulama ReVanced Sorunu Çözümü

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
Şuan revancedin bir kaç tane yeni versiyonu ve sitesi var 1 kişi yapmıyor diye biliyorum
öyle değil hocam zaten bir çok geliştiricisi var kopya olarak ben resminin prem'inden bashetmiştim aslında.

Harici olarak revanced'lerin o gördüğün sitelerin 3 tanesi aynı kişiye yani resmi revanced ekibine ait siteler zaten dosyaları indirip geliştiricileri kontrol edersen aynı kişiler olduğunu görebilirsin :)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
29
öyle değil hocam zaten bir çok geliştiricisi var kopya olarak ben resminin prem'inden bashetmiştim aslında.

Harici olarak revanced'lerin o gördüğün sitelerin 3 tanesi aynı kişiye yani resmi revanced ekibine ait siteler zaten dosyaları indirip geliştiricileri kontrol edersen aynı kişiler olduğunu görebilirsin :)
Geliştiricisi ne bakmadım ama yöntemler farklı hatta manageri bile farklı gsmcore ve YouTube apksi ile kurdum sadece

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
Geliştiricisi ne bakmadım ama yöntemler farklı hatta manageri bile farklı gsmcore ve YouTube apksi ile kurdum sadece
Şuan için nerdeyse hepisi gmscore micro g yeni sürümü ile çalışıyor microg'nin güncelleme yapılmış hali micro g eski sürüm ile şuan da nerdeyse %80 90 Youtube yama yapılmış, değiştirilmiş olan sürümler çalışmıyor

Son düzenleme:
Üst Alt