Soru Resurrection remix vs Evo x

Keremo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 8 se
Konular
22
Pixel den bu iki Roma geçmeyi düşünüyorum hangisini önerirsiniz

Ƭøny ℳøntana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Epeydir rr kullanıyorum çok memnunum. En az hatalı rom bence (henüz hata bulamadım)

Rr de otomatik ışık ayarı sorunu yok, evoda vardı bu sorun.
Karanlık ortamda sıfır seviyesine otomatik çekme sorunu.

Bu da rr batarya kullanım sürem, batarya tasarruf modu hiç açılmadan yapıldı.
Wifi full bağlı, ara sıra mobil veri de kullandım.
7 saat 55dk ekran süresi
15 saat 2dk ekran kapalı süresi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yüklemesi normal eu rom gibimi hocam note 9 pro kullanıyorum da bir gün denemek istesem direk twrp den mi flashlayacağım ek birşey yapmam gerekiyor mu f2fs demiş arkadaş ben tam kavramlara hakim değilim soruyorum öğrenmek için .

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
RR kesinlikle. MIUI arayüzü sevdiğim için çok yavan geldi ama özelleştirmeler, ses kalitesi, şarj süresi muazzam.

Oyla:

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Evet twrp üzerinden yüklüyorsunuz hocam. Normal custom rom atar gibi. Sizin cihaz icin Offical sürüm var mı bilmiyorum pcye geçince bakarim. Android sürümlerine dikkat edin mutlaka.
Yalnız SD cardiniz yok ise şöyle yükleyin,

Twrpden ilk wipe yaparken dalvik cache, cache, system,vendor,datayi wipe yapın internal storagei silmeyin. Romu flashlayin. Sonra internal storagei wipelayin. Sonra da tekrar dalvik cache ve cache wipelayin. Mis gibi keyfini çıkarın. :$
Yüklerken normal rom gibimi yükleniyor hocam ?

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
RR kesinlikle. MIUI arayüzü sevdiğim için çok yavan geldi ama özelleştirmeler, ses kalitesi, şarj süresi muazzam.
Sofrayı kurmuşsunuz, Halil İbrahim sofrası misali. Çeşit çok, menü zengin. İnsan hangisinin tadına bakacak, önce hangisini yiyecek şaşırıyor. Lâkin ne yerseniz yiyin, kaşığınızı hangisine uzatırsanız uzatın bir şeyler eksik. Tadı, tuzu, baharatı yada yağı... ;(
Boşuna demiyorum ben Aosp romlar bizim xiaomi cihazlarda emanet gibi duruyor diye...facepalm~~
Not: Çok kıymetli bir dostum da sizin gibi RR rom yüklemeye niyetli görünüyordu ama bir türlü eli varmadı. Belki de başına geleceği bildiği ve en fazla 2 gün sonra eu betaya döneceği için olsa gerek... giggle~~

RR romunuz hayırlı olsun hocam. Tez zamanda tekrar doğru yolu bulmanız dilek ve temennilerimle... yn~~

Oyla:

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
:)))))) hahahhahahahhaha hocam....
Ben kendisine uyup yükledim, fakat rr tools yarı türkçe yarı ingilizce. onu çevirebilir isem onu çevirmiş şekilde konu açmayı düşünüyorum.arayüzden sınıfta kaldı fakat şans verilebilir en tatlı aosp rom olabilir RR:)))
Sofrayı kurmuşsunuz, Halil İbrahim sofrası misali. Çeşit çok, menü zengin. İnsan hangisinin tadına bakacak, önce hangisini yiyecek şaşırıyor. Lâkin ne yerseniz yiyin, kaşığınızı hangisine uzatırsanız uzatın bir şeyler eksik. Tadı, tuzu, baharatı yada yağı... ;(
Boşuna demiyorum ben Aosp romlar bizim xiaomi cihazlarda emanet gibi duruyor diye...facepalm~~
Not: Çok kıymetli bir dostum da sizin gibi RR rom yüklemeye niyetli görünüyordu ama bir türlü eli varmadı. Belki de başına geleceği bildiği ve en fazla 2 gün sonra eu betaya döneceği için olsa gerek... giggle~~

RR romunuz hayırlı olsun hocam. Tez zamanda tekrar doğru yolu bulmanız dilek ve temennilerimle... yn~~

Oyla:
Üst Alt