Rom Resurrection Remix OS Q 8.6.7 for Mi Max3

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
Uygunsuz Davranış
Maşallah, profilde yaş 121 yazıyor, isminiz, cihazınız ve konumunuz da çok enteresan, demekki foruma üye olurken burayı çok fazla ciddiye almamışsınız, biz sizi ciddiye alabilirmiyiz peki

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
konumum yaşım veya nick'im seni niye bu kadar ilgilendiriyor ?

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Sanırım profil bilgilerini sallamasyon girdiğin için güven tarafında Skorpi usta tarafında biraz sorun oluştu. Profil bilgilerini doğru yazsaydın eğer belki güvenilir olacaktı galiba. Ben böyle anladım belki yanlış anlamışımdır.

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
Sanırım profil bilgilerini sallamasyon girdiğin için güven tarafında Skorpi usta tarafında biraz sorun oluştu. Profil bilgilerini doğru yazsaydın eğer belki güvenilir olacaktı galiba. Ben böyle anladım belki yanlış anlamışımdır.
doğru bilgi girmek bir insanı güvenilir mi kılıyor ne kadar saçma sapan bir düşünce bu. internette hiçbir bilgiyi doğru yazmak zorunda değilim. devlet dairesi değil burası. keyif almaya baksın arkadaş. bu kadar ciddiye almasın.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
doğru bilgi girmek bir insanı güvenilir mi kılıyor ne kadar saçma sapan bir düşünce bu. internette hiçbir bilgiyi doğru yazmak zorunda değilim. devlet dairesi değil burası. keyif almaya baksın arkadaş. bu kadar ciddiye almasın.
Benim anladığım güven konusuydu belki Skorpi usta başka sebepten yazmıştır. Kendisi cevaplar umarım.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Neden sinirlendiniz ki... Skorpi hocam da aynen sizin istediğiniz gibi sizi ciddiye alamayacağını söylemiş. :)

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
Neden sinirlendiniz ki... Skorpi hocam da aynen sizin istediğiniz gibi sizi ciddiye alamayacağını söylemiş. :)
adım da yaşım da nerede yaşadığım da hiç kimseyi ilgilendirmez. arkadaş mı arıyoruz anlamadım ki ben. telefon forumunda kimi ne ilgilendirir bana ne senin yaşından adından nerede yaşadığından.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Forumumuzda kimseye görgü kurallarını öğretecek degiliz, amma velakin sizin forumumuzda bulunmak için birtakım kurallara uymanız icap eder. Bu üslupla devam ettiğiniz takdirde moderasyona tabi tutulursunuz.

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız

2.5. Nezaket : Yeni üyelerimize, siz yeni bir üyeyken kendinize nasıl davranılmasını istediyseniz o şekilde davranınız. Bir başka üyeyle konuşurken, yol gösterirken, tavsiye verirken saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde kalınması esastır.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
adım da yaşım da nerede yaşadığım da hiç kimseyi ilgilendirmez. arkadaş mı arıyoruz anlamadım ki ben. telefon forumunda kimi ne ilgilendirir bana ne senin yaşından adından nerede yaşadığından.

Gerçekten anlamadım... Kavga veya tartışma çıkartmaya mı çalışıyorsunuz? İstediğiniz gibi dikkate alınmıyorsunuz, dikkate alınmadığınız için de isminiz, yaşınız, adresiniz vs. hiç bir anlam ifade etmiyor kimse için. Kimsenin sizden gerçek bilgilerinizi verin gibi bir talebi de olmadı. Ciddiye almadığımız bir konu ile ilgili arkadaşlar arasında "ciddiyetsiz bir biçimde dalga geçiyoruz" sadece. Büyük bir ağabeyimiz komik olduğunu düşündüğü bir şey paylaştı biz de durumun komikliği ile eğleniyoruz. Siz de takılın kendi kendinize, eğlenin ne gerek var bu kadar ciddiye almaya, sinirlenmeye :D

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
Uygunsuz Dil
Gerçekten anlamadım... Kavga veya tartışma çıkartmaya mı çalışıyorsunuz? İstediğiniz gibi dikkate alınmıyorsunuz, dikkate alınmadığınız için de isminiz, yaşınız, adresiniz vs. hiç bir anlam ifade etmiyor kimse için. Kimsenin sizden gerçek bilgilerinizi verin gibi bir talebi de olmadı. Ciddiye almadığımız bir konu ile ilgili arkadaşlar arasında "ciddiyetsiz bir biçimde dalga geçiyoruz" sadece. Büyük bir ağabeyimiz komik olduğunu düşündüğü bir şey paylaştı biz de durumun komikliği ile eğleniyoruz. Siz de takılın kendi kendinize, eğlenin ne gerek var bu kadar ciddiye almaya, sinirlenmeye :D
ya yeter alıntılayıp durmayın be kardeşim. hayatın boyunca seni dikkate alacak insan çıkacak mı onu bir düşün önce puahahah ne insanlar var ya ne garip bir site bu ya :D

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ya yeter alıntılayıp durmayın be kardeşim. hayatın boyunca seni dikkate alacak insan çıkacak mı onu bir düşün önce puahahah ne insanlar var ya ne garip bir site bu ya :D
Bu 3.uyarınız. Eğer forum kurallarını da ciddiye almayacak iseniz sonsuza kadar biz de sizi ciddiye almayacağız.

Üst Alt