Rom Resurrection Remix OS 8.6.2 [OFFICIAL][10.0][sirius][12-10-2020]

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
konudaki şebeke için olan fw dan bahsediyorsun demi global yazınca anlamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

böyle yaparsanız olmaması gerekiyor önce rom sonra fw ondan sonra gapps olması lazım sıralamanın
Hocam şu an sistem tam teşkilat çalışıyor. Bu sıralamayı daha önceden bir yöneticiye sormuştum o söylemişti işede yaradı. Bu arada FW derken şebeke için olan değil internetten direkt Xiaomi redmi note 7 Firmware yazıp global Firmware yükledim. İndirdiğim yerde burası

Palulu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sasa
Cihazım
S6
Konular
11
Bunun işlevi ne oluyor şebeke sorununu çözüyor mu note 7 fw i yükleme mi8 se konusunda olduğumuzu biliyorsunuz değil mi

Rom harika baya hatasız ama sms Back-Up restore yapmıyor bende

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Bunun işlevi ne oluyor şebeke sorununu çözüyor mu note 7 fw i yükleme mi8 se konusunda olduğumuzu biliyorsunuz değil mi

Rom harika baya hatasız ama sms Back-Up restore yapmıyor bende
Evet elbette biliyorum hocam (: Sadece resurrection remixin nasıl olduğunu söylemek istemiştim. Ayrıca Bu fw'nin ebeke için olup olmadığını bilmiyorum sadece o arkadaş bana bunun gerekli olduğunu söylemişti.

Palulu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sasa
Cihazım
S6
Konular
11
Evet elbette biliyorum hocam (: Sadece resurrection remixin nasıl olduğunu söylemek istemiştim. Ayrıca Bu fw'nin ebeke için olup olmadığını bilmiyorum sadece o arkadaş bana bunun gerekli olduğunu söylemişti.
Hocam şimdi ben yükledim fw kurmadan da siz bu fw yi yükleyince modem için ek bir şey kullandınız mı

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Hocam şimdi ben yükledim fw kurmadan da siz bu fw yi yükleyince modem için ek bir şey kullandınız mı
Yok hocam şebeke için ek bir şey kullanmadım. K.bakmayin mobil verim olmadığı için interneti kullanabiliyor muyum test edemiyorum ama beni aradıklarında rahatlıkta konuşabiliyorum ve sesimin oldukça net ve girültüsüz geldiğini söylediler sanırım bu rom sayesinde gelen volte etkisi.

Bir de hocam şebeke sorunu mu veriyor sizde acaba?

Palulu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sasa
Cihazım
S6
Konular
11
Yok hocam şebeke için ek bir şey kullanmadım. K.bakmayin mobil verim olmadığı için interneti kullanabiliyor muyum test edemiyorum ama beni aradıklarında rahatlıkta konuşabiliyorum ve sesimin oldukça net ve girültüsüz geldiğini söylediler sanırım bu rom sayesinde gelen volte etkisi.

Bir de hocam şebeke sorunu mu veriyor sizde acaba?
Evet bütün android 10 romlar gibi veriyor konuda da fw var romu yukledikten sonra kurmazsan yada her güncelleme sonrası kurmazsan şebeke komple gidiyor eğer note 7 fw i ile sorun düzeliyor ise harika olur

Dediğiniz işlemi merakımdan denedim note 7 fw i olduğu için twrp yuklemedi konuda anlatıldığı şekilde yüklemenin dışında başka bir yolu yok bu işin

Son düzenleme:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Evet bütün android 10 romlar gibi veriyor konuda da fw var romu yukledikten sonra kurmazsan yada her güncelleme sonrası kurmazsan şebeke komple gidiyor eğer note 7 fw i ile sorun düzeliyor ise harika olur

Dediğiniz işlemi merakımdan denedim note 7 fw i olduğu için twrp yuklemedi konuda anlatıldığı şekilde yüklemenin dışında başka bir yolu yok bu işin
Hocam keşke öyle bir şey denemeseydin... Bu Firmware işi oldukça tehlikeli kendi telefonuna uygun FW değilse hiç bir şekilde kurmanı tavsiye etmem. Allah korusun telefonun brick olabilir.

İstersen
Buradan(Gerçi senin attığın fw de buradan olmalı) fw indirip benim izlediğim adımları izleyerek dene birde. Belki olur.

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
Romu birkaç gündür kullanıyorum.
En hatasız rom bana göre. Hız, stabilite hepsi bir arada.
CrDroid ve Evolution X birleşimi gibi bir rom, bı arkadaş söylemişti bunu. Acayip çok ince kişileştirme seçeneği mevcut.

Diğer romlarda yaşadığım
çift tık ekranı uyandır sorunu yok
Çağrı cevaplandında/ kapandığında titreşim at çalışıyor
Aod ışık şiddeti ayarı mevcut
Karanlık ortamda ışığı 0% a otomatik çekiyor.

Kısacası henüz hiçbir hataya rastlamadım.

Not: bazı arkadaşlarda parmak izi okuyucu geç algılıyormuş, ama bende o sorun da yok.

Kısacası lokum gibi rom.

spyserk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
srkn
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
CrDroid ve Evolution X birleşimi gibi bir rom, bı arkadaş söylemişti bunu. Acayip çok ince kişileştirme seçeneği mevcut.

Diğer romlarda yaşadığım

Not: bazı arkadaşlarda parmak izi okuyucu geç algılıyormuş, ama bende o sorun da yok.

Kısacası lokum gibi rom.
Yorumlarınız için teşekkürler. Kullanmayi düşünen arkadaşlar için aydınlatıcı nitelikte.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28

Diğer romlarda yaşadığım

Kısacası lokum gibi rom.
Hocam sende de şu sorun var mı acaba: Telefon (redmi note 7) şarjda iken acayip bir şekilde ısınıyor 45-50 civarına kadar ilerliyor bu ısınma. Şarjda değilken hiçbir sıkıntı yok ama şarjda iken işte böyle bir sıkıntı var. Sende de var mı böyle bir sorun?

Üst Alt