Sohbet Resurrection Remix Aramada ses sorunu çözümü

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Bildiğiniz gibi Resurretion Remix bize çok fazla özellik sunan en iyi romlardan biri. Ama bazı arkadaşlarımız ya eski bir versiyon kullanıyor ya da aramadaki ses sorunundan memnun kalmıyor.

Bu linkteki zipi indiriniz Magisk Manegerden Modül olarak yükleyiniz. Sistemi yeniden başlatınız.
Şu an mi max 2de Greeshandan ayrılamadığım için eski telefonum s5 RR Rom indirip kurdum ve gayet işe yarıyor. Sorun yine devam ederse yoruma yazın.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben bunu Max2 varken denedim ama bir fark yaratmadı, zaten RR de günlük kullanıma uygun değildi... Miui bazlı Custom romlarda ise zaten kesinlikle bir işe yaramıyor bu modül... Max 2 için konuşuyorum. Max3 Miui de deneme gereği duymadım çünkü ses zaten çok iyi

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ben bunu Max2 varken denedim ama bir fark yaratmadı, zaten RR de günlük kullanıma uygun değildi... Miui bazlı Custom romlarda ise zaten kesinlikle bir işe yaramıyor bu modül... Max 2 için konuşuyorum. Max3 Miui de deneme gereği duymadım çünkü ses zaten çok iyi

Hocam Max3 e viper iyi gider :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22

Hocam dediğim gibi max 2de şu greeshan bağımlılığımı bir türlü yenemiyorum :) Samsung Galaxy s5te denediğimde işe yaradı genellikle yine de bu modül için için başka cihazlara fırsat verilmeli.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam dediğim gibi max 2de şu greeshan bağımlılığımı bir türlü yenemiyorum :) Samsung Galaxy s5te denediğimde işe yaradı genellikle yine de bu modül için için başka cihazlara fırsat verilmeli.
Max2 cihaza sahip olup da, Greeshan rom dışında Rom arayışına girenlere zaten akıl sır erdiremiyorum... Daha iyisi yok diyorum ama kimse Söz dinlemiyor

Üst Alt