Soru Resmi note 9 rom

• Konbuyu başlatan Bnyn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 708

Bnyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Redmi note 9
Konular
17
Hocam 12.5.1 güncellemesi var şuan ve cihaz aşırı ısınıyor en ufak şeyde bile redmi note 9. 4/128 içinde fazla bi uygulamada yok hariza 32GB dolu sadece birisi rom değiştirmemi söyledi rom değişikliğinde IMEI gider mi ve de bu işlem nasıl yapılır bu cihaza en iyi rom hangisi.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Öncelikle hangi romu kurmak istiyorsunuz onu belirlemeniz lazım. 12.5 öncesi sürüme geçmek mi istiyorsunuz, farklı bir stok roma mı geçmek istiyorsunuz?

Note 9'un alt forumunda tüm stok romlar mevcut.

Ayrıca romların konularında fastboot rom kurulumu için rehbere yönlendirme var birçoğunda. Misal Hindistan romunun konusuna göz atabilirsiniz:

Son olarak önceki konunuzda yazmışlar zaten IMEI gitmez diye. Aynı soruları sormaya gerek yok. Ve aynı konuyu tekrar açmayın. Kimse bir şehir yazmadıysa yeniden aynı konuyu açmak konu kirliliği oluşturmaktır. Onun yerine konuya bir yorum atarsanız konu öne çıkar, hesabınızı onaylı hesap yaparsanız da mesajı yükseltme özelliği kullanarak öne çıkmasını sağlarsınız.

Bnyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Redmi note 9
Konular
17
Öncelikle hangi romu kurmak istiyorsunuz onu belirlemeniz lazım. 12.5 öncesi sürüme geçmek mi istiyorsunuz, farklı bir stok roma mı geçmek istiyorsunuz?

Note 9'un alt forumunda tüm stok romlar mevcut.

Ayrıca romların konularında fastboot rom kurulumu için rehbere yönlendirme var birçoğunda. Misal Hindistan romunun konusuna göz atabilirsiniz:

Son olarak önceki konunuzda yazmışlar zaten IMEI gitmez diye. Aynı soruları sormaya gerek yok. Ve aynı konuyu tekrar açmayın. Kimse bir şehir yazmadıysa yeniden aynı konuyu açmak konu kirliliği oluşturmaktır. Onun yerine konuya bir yorum atarsanız konu öne çıkar, hesabınızı onaylı hesap yaparsanız da mesajı yükseltme özelliği kullanarak öne çıkmasını sağlarsınız.
Hangi romu kuracağımı bilmiyorum nasıl kuracağımı da araştıracagım

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hangi romu kuracağımı bilmiyorum nasıl kuracağımı da araştıracagım
Romların konusuna yazabilirsiniz hangisi iyi diye. Note 9 kullanmıyorum ama MIUI kullananların büyük bir kısmına bakacak olursak Endonezya ve Hindistan romlarını kuruyorlar. Global ve EEA romun çok bir olayı yok zaten. Kurulumu da fastboottan Mi Flash ile yapacaksınız.

Bnyn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Redmi note 9
Konular
17
Romların konusuna yazabilirsiniz hangisi iyi diye. Note 9 kullanmıyorum ama MIUI kullananların büyük bir kısmına bakacak olursak Endonezya ve Hindistan romlarını kuruyorlar. Global ve EEA romun çok bir olayı yok zaten. Kurulumu da fastboottan Mi Flash ile yapacaksınız.
Hocam romlarin konusuna yazabilirsiniz demiştiniz de ben öğlen yanlış yere yazdım sanırım konu kapanmışta

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam romlarin konusuna yazabilirsiniz demiştiniz de ben öğlen yanlış yere yazdım sanırım konu kapanmışta
Romların konusu derken attığım bağlantıdaki gibi sizin cihaza Hindistan romunun konusu var mesela. O konunun altına yazabilirsiniz dedim. Yeni konu açın demedim. Bundan dolayı zaten romla ilgili konunuz olduğu için yeni konunuzu kilitledim. Zaten yanlış yere de açmıştınız konuyu.

Cihazınız için bu bağlantıya tıklayarak tüm rom konularını görebilirsiniz, onların altına sorunuz demiştim:

Üst Alt