Yardım Resmi Note 8 ile ilgili

• Konbuyu başlatan G31m7
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 1K

G31m7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note8
Konular
14
Anlayamadığım özellikle bu telefonda çözemediğim bazı şeyler var

Ben bu telefonu kullanmaya başladığımdan beri arada bir bazen kasma oluyor ilginç bir şekilde üstten bildirim varını aşağıda çektiğimde ve oradan bir şey yapmak istediğimde bile bazen takılıyorum gibi geliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öyle ki ben artık her gün İnternete girip bir sorun mu var diye bakıyorum açıp

Diğer bir sorunda herhangi bir uygulamadayken hangi uygulamaların açık olduğuna bakmak için yukarıdaki resimde kare tuşuna basıyorum ve önüme açık uygulamalar geliyor amma velakin bunu ana ekranında yapınca yani ortadaki yuvarlağa basıp sonra kareye bastığımda pencerenin açılma animasyonu sanki 10 fps ile açılıyor gibi

Eskiden çok sorunlu bir telefon olan olan LG G5 kullanıyordum ama hiçbir zaman onda ne kendi arayüzünde ne de kendi uygulamalarında kasma gördüm anlamadım gitti

Burada bu telefonu kötülüyor gibi görünmek istemiyorum ama neden bunun gibi güzel bir telefonda bunun olduğunu da anlayamıyorum

Arkadaşım Mi 8 Lite kullanıyor ve hiçbir arayüzde kasma ya da herhangi bir animasyonlarında kare kare gelme gibi bir olay yok

Bir de belirtmek istiyorum annem ve ben bu telefonu Hepsiburadadan sipariş verdik iki telefonda da orta tuşa basıp sonra kare tuşuna bastığınızda animasyon kare kare geliyor. Aynı telefonu kullanan 3 arkadaşım daha var ve durum onlarda da böyle peki bu telefonlar neden böyle yapıyor??
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok mu cevaplayabilecek??

Son düzenleme:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Redmi Note 7 fabrika ayarlarında kullanıyorum yağ gibi kayıyor telefon bence sizin telefonunuzda bir sıkıntı var.

Oyla:

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Uygulama kurmanıza gerek yok
Ayarlar - telefon hakkında - MİUİ Sürümü üstüne üst üste tıklayarak geliştirici seçenekleri aktif edebilirsiniz.
Uygulama tam ekran hareketlerini bir nebze olsun hızlandırmak için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 7 fabrika ayarlarında kullanıyorum yağ gibi kayıyor telefon bence sizin telefonunuzda bir sıkıntı var.
Tussuz mu kullaniyorsun

Oyla:

G31m7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note8
Konular
14
Zaten RN7 perde çok sıkıntı yok babamda onu kullanıyor ben de kullandım RN7 ile RN8 arasında arayüzde farklılık var

Oyla:
Üst Alt