Yardım Resmi note 13 pro plus + güncelleme sorunu

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Arkadaş kendi acmış, nasıl açtığını sormuştum
Global cihazlarda kendi açılma imkanı oluyor fakat çin olan cihazlarda mümkün değil yurt dışından bağlanıp server ile açıyorlar fiyatlar da bu yüzden yüksek aracı'nın aracısı oluyor normalde 30-40 dolara halledilecek bir işlem.

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Global cihazlarda kendi açılma imkanı oluyor fakat çin olan cihazlarda mümkün değil yurt dışından bağlanıp server ile açıyorlar fiyatlar da bu yüzden yüksek aracı'nın aracısı oluyor normalde 30-40 dolara halledilecek bir işlem.
Varmı tanıdığınız peki

Ozzysm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
13T Pro
Konular
0
Sorun bende de mevcut Hindistan romu yükleyip cihazları göndermişler bu partide herkes yaşıyor güncelleme yapamayacağız Hyper Os ta çıksa yapamayacağız çünkü güncelleme kanalı kapalı ben bootloader açmak için başvuru yapmayı denedim onda da tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor sürekli köşeye sıkıştırdı bizi Xiaomi her zaman olduğu gibi 60 70 dolar ödeyip yetkili hesapla BL açıp sonrasında normal global rom kurmaktan başka şansımız yok maalesef :(
Güncelleme kanalı kapalı ne demek hocam tam olarak? Bir cihaz nasıl güncellenemez ben anlamadım. Hindistan cihazı diye Hindistan'a çıkmış ROM'u da kuramıyoruz.

Üst Alt