Rom Resmi not 6 programı güncelleme bilmecesi ?

burakozkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yardım
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Arkadaşlar 5 gün önce not 6 pro aldım kaç gündür bir takım sıkıntılar yaşıyorum.bunlarin başında beni arayan kişiler çoğu zaman çalmadan atiyormus.digeri yine tuşuna basınca ekran açılmıyor 4 sn 5 sn sonradan geliyor.tepkime sıkıntısı var.digeri ses detaylarında sıkıntı çok var bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor bazen kısık sesle geliyor enteresan çalışma şekli var telefonun.ilk kurdugumda üzerinde hangi versiyon vardı bilmiyorum sadece akşamında güncelleme var dedi güncelledim şuan 10.2.2.0 kararlı diye birşey yaziyor.beklicemmi yeni bir güncellemeyi yoksa telefon üzerinde düzeltme yapabiliyor muyum bilemedim.allah rızası için yardım edin.yada iademi edeyim telefonu

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar 5 gün önce not 6 pro aldım kaç gündür bir takım sıkıntılar yaşıyorum.bunlarin başında beni arayan kişiler çoğu zaman çalmadan atiyormus.digeri yine tuşuna basınca ekran açılmıyor 4 sn 5 sn sonradan geliyor.tepkime sıkıntısı var.digeri ses detaylarında sıkıntı çok var bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor bazen kısık sesle geliyor enteresan çalışma şekli var telefonun.ilk kurdugumda üzerinde hangi versiyon vardı bilmiyorum sadece akşamında güncelleme var dedi güncelledim şuan 10.2.2.0 kararlı diye birşey yaziyor.beklicemmi yeni bir güncellemeyi yoksa telefon üzerinde düzeltme yapabiliyor muyum bilemedim.allah rızası için yardım edin.yada iademi edeyim telefonu
Merhaba,

Son güncellemede bu tür sorunların olduğunu diğer kullanıcılarda sizin gibi buradan paylaştılar.Cihaz bir sonraki güncelleme ile Android 9 sürüm taban güncellemesi alacağından dolayı mevcut taban için bir güncelleme yayınlanması beklenmiyor.Çok acil değil ise cihazdan genel anlamda memnunsanız bu şekilde bir süre daha kullanabilirsiniz veya Beta roma geçebilirsiniz veya ben uğraşamam bekleyemem derseniz iade olayınıda değerlendirebilirsiniz.

burakozkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yardım
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler,bu beta roma nasıl geçebiliyoruz.yada beklemek gerekiyorsa android 9 güncellemesi biz mi kontrol edeceğiz edeceksek nereden hangi menüden kontrol edeceğiz

Üst Alt