Yardım Resmi 5 plus güncelleme sorunu

neonmax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Arkadaşlar benim 5 plus garantiden anakart değişti, nasıl bir anakart taktilarsa artık Android 7 sürümü var ve MiUİ 9.2 olarak geldi. Güncellemeyle çalıştığımda kesinlikle yapmıyor,verdiği uyarı güncelleme yok seklinde ve sim kart taktigimda şebekeye bağlanmıyor..
Taktıkları anakart TR uyumlu mu değil acaba.
Bilgisi olana var mı..

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Arkadaşlar benim 5 plus garantiden anakart değişti, nasıl bir anakart taktilarsa artık Android 7 sürümü var ve MiUİ 9.2 olarak geldi. Güncellemeyle çalıştığımda kesinlikle yapmıyor,verdiği uyarı güncelleme yok seklinde ve sim kart taktigimda şebekeye bağlanmıyor..
Taktıkları anakart TR uyumlu mu değil acaba.
Bilgisi olana var mı..
Imei numarasını xiaomi sisteminden sorgula. Fake rom dedikleri rom yüklendi ise güncelleme gelmez

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neonmax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
4 ay ve üzeri kadar süren bir servis macerasından sonra telefon için para iadesi çıkarttırdım...Redmi 5 plus komple donanım sorunlu, ve çözülemez şekilde.. servis önce yazılım attı, düzeldi dedi kontrol ettim bu tekleme yapıyor diye kabul etmedim, hhemen tekrar servise aldılar 1 hafta sonra oldu gel al dediler, pil değişimi yapılmış,test ettim fakat tel yazılım yükseltmiyor (anroid9) kalmıştı ve şebeke bağlanmıyordu gene kabul etmedim ve gene servise geri çektiler..1 hafta sonra oldu diye gene çağırdılar ve ben gene hemen test ettim ve beceremediklerini görünce deliye döndüm ağzıma geleni saydırdım, bu arada servis EVAFONE sağolsun sorumlusu iyi biri, gerçi ben teknisyenle dalaşmıştım.salak herif yaptığını sanıyor, ulan dedim tamirini yaptığınız aleti hiç mi test etmiyorsunuz da beni taaa İstanbul'un bir ucundan oldu diye çağırıyorsunuz diye...neyse sorumlu kişi ürün para iadesi çıkarttı bende ertesi gün evkurdan paramı geri aldım..
Redmi 5 plus olanlara tavsiyem imkanı olanlar heleki Evafone garantili olanlar tellerini elden götürüp elden test ederek alsınlar,kargo ile değil..
Redmi 5 pluslar donanım sorunlu ve mutlak para iadesi isteyin.

Üst Alt