Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
23/12 tarihli yeni yapı yayınlandı konu güncellendi
Bu yapı android 10 için son verilen güncelleme olacaktır
Bu yapıda Aralık ayı güvenlik güncellemeleri ve bazı çeviri hataları düzeltilmiştir.

Son düzenleme:

nfmm24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi 5s
Konular
2
Bende beta yukledim ama hom tuşu yaninsis temde gezinme hareketleri yok sadece yukarı kaydirma var sizdede aynimi

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Yükleyen varsa parmak izi okuma problemi çözülmüş mü cevap gelmese de müsait bir zamanda deneyeceğim ama merak ettim

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Android 10da sıkıntı yoktu zaten android 11 betada şu anda tek hata wi-fi direct çalışmıyor

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
android 11in kendisi oturmamıştır daha diye düşünüyorum o yüzden 11 için beklemedeyim telefonu günlük kullanım amaçlı çok sık kullanıyorum gelen aramaları herhangi bir bugtan dolayı açamazsan sıkıntı yaşarım. ama android 10 lu pixel gerçekten kararlı miui dan daha fazla sevdim estetik görünüme sahip değil ama akıcı ve hatasız diyebilirim yada hata ile karşılaşmadım. umarım destek vermeyi hiç bırakmazlar. 4. yılında olan telefonumu bir kaç yıl daha götürürse tadından yenmez yada en azından firmalar tablet gibi telefon yapmayı bırakıp telefon gibi küçük ve hafif telefon yapmaya başlayana kadar götürse yeter.

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
android 11in kendisi oturmamıştır daha diye düşünüyorum o yüzden 11 için beklemedeyim telefonu günlük kullanım amaçlı çok sık kullanıyorum gelen aramaları herhangi bir bugtan dolayı açamazsan sıkıntı yaşarım. ama android 10 lu pixel gerçekten kararlı miui dan daha fazla sevdim estetik görünüme sahip değil ama akıcı ve hatasız diyebilirim yada hata ile karşılaşmadım. umarım destek vermeyi hiç bırakmazlar. 4. yılında olan telefonumu bir kaç yıl daha götürürse tadından yenmez yada en azından firmalar tablet gibi telefon yapmayı bırakıp telefon gibi küçük ve hafif telefon yapmaya başlayana kadar götürse yeter.
Sanıyorum bugüne kadar karşılaştığım tek hata el feneri biraz fazla açık durunca cihaz reboot ediyor. Genel bir hatada olabilir diyeceğim ama hiç bir geri dönüş yapılmamış bu konuda

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Evet epeydir kullanıyorum pixel experience yi tek yaşadığım sikinti parmak izi okumuyor ama insanlar çözmüş ben uğraşmak istemedim olduğu gibi kullanmak için....birde bt kulaklıktan düşük ve kalitesiz ses gelmesi MIUI a göre ses baya bir düşük çıkıyor kulaklıkla müzik dinlerken ... Bu cihazlarimiza uygun Dolby atmos yada benzeri düzgün çalışan ses sentezleyici varmı bildiğiniz? Öncelikli tercih rootsuz illa root istiyor ise de yapacak birşey yok magisk atıp kullanacaz :D

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Evet epeydir kullanıyorum pixel experience yi tek yaşadığım sikinti parmak izi okumuyor ama insanlar çözmüş ben uğraşmak istemedim olduğu gibi kullanmak için....birde bt kulaklıktan düşük ve kalitesiz ses gelmesi MIUI a göre ses baya bir düşük çıkıyor kulaklıkla müzik dinlerken ... Bu cihazlarimiza uygun Dolby atmos yada benzeri düzgün çalışan ses sentezleyici varmı bildiğiniz? Öncelikli tercih rootsuz illa root istiyor ise de yapacak birşey yok magisk atıp kullanacaz :D
Viber4android FX kullanıyordum ben Mi5s kullanırken ses konusunda baya iyileşme vardı şuan Redmi note 7 kullanıyorum ve yine yükledim BT kulaklık olarak da redmi earbuds basic 2 ile kullanıyorum yine ses konusunda ufak düzelme ve artma var

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
Viber4android FX kullanıyordum ben Mi5s kullanırken ses konusunda baya iyileşme vardı şuan Redmi note 7 kullanıyorum ve yine yükledim BT kulaklık olarak da redmi earbuds basic 2 ile kullanıyorum yine ses konusunda ufak düzelme ve artma var

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bahsettiğinizi nereden indirebilirim

Üst Alt