Rom ReloadedOS Android10 (OFFICIAL) Rom (en iyi performans romu)

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Reloaded hakkında.
ReloadedOS, CAF tabanlı bir Android Özel ROM'udur. Bu ROM'un temel amacı, performansı, akıcılığı ve iyi pil yedeklemesini korurken, stok AOSP deneyimini mümkün olduğunca getirmektir. Umarım hepiniz bu projeyi seversiniz ve daha da iyi şekillendirmemize yardımcı olursunuz. Bu arada, tüm kaynaklarımız Github'ımızda herkese açıktır. Umarım konaklamanızdan keyif alırsınız ve ReloadedOS'taki çalışmalarımızı beğenirsiniz. Genel deneyimi iyileştirmek için bazı özellikler ekledik

Bilinen hatalar
-Yok-

İndirme linkleri

Önerdiğim sürüm

Gapps

Diğer versiyonlar

Kurulum
Rehber - Redmi Note 7 MIUI ve AOSP Rom Kurulum Rehberi

Kendi yorumum: arkadaşlar redmi note 7 için denemediğim MIUI veya Aosp tabanlı rom neredeyse kalmadı tam anlamıyla performans olarak oyunlarda en iyi FPS değerini aldığım rom Reloaded eğer oyun oynuyorsanız tam size göre Predator Stormbreaker Kernel roma dahil edilmiş gapps paketi mevcut değil ayriyeten kurmanız gerekiyor. Kısacası oyun istiyorsanız bu romdan başkası sizi tatmin etmeyebilir hiç takılmıyor telefon yağ gibi akıyor gereksiz hiçbir şey yok telefonda.

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz

Son düzenleme:

tariktanta1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarik
Cihazım
rn8
Konular
1
hocam rn8 ile uyumlu mudur birde kurulum için sadece formatdata + 4 wipe mı yapıyoruz

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
hocam rn8 ile uyumlu mudur birde kurulum için sadece formatdata + 4 wipe mı yapıyoruz
Redmi Note 8 ile yukarıda ki sürüm uygun değil bu sürüm redmi note 7 ile uyumlu.

Aşağıda ki link redmi note 8 ile ilgili

tariktanta1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarik
Cihazım
rn8
Konular
1
Redmi Note 8 ile yukarıda ki sürüm uygun değil bu sürüm redmi note 7 ile uyumlu.

Aşağıda ki link redmi note 8 ile ilgili

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hocam hangisini indiriyorum

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19

rn8 ginko için link android 10(en son sürüm)

konudaki kurulum rehberindeki gibi kurulumu yapabilirsiniz gapps yoktur konudaki gapps 64bit android 10 içindir yani uyumludur kurabilirsiniz.

Son düzenleme:

tariktanta1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarik
Cihazım
rn8
Konular
1

rn8 ginko için link android 10(en son sürüm)

konudaki kurulum rehberindeki gibi kurulumu yapabilirsiniz gapps yoktur konudaki gapps 64bit android 10 içindir yani uyumludur kurabilirsiniz.
hocam kurdum ve içinde gapps var zaten play store google vs vs

size bir sorum daha olacak bu sürümde tam ekran hareketleri yok dimi alışmak zor olucak yoksa ama akıyor maşallah

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19

size bir sorum daha olacak bu sürümde tam ekran hareketleri yok dimi alışmak zor olucak yoksa ama akıyor maşallah
var ayarlarda arama kısmına sitemde gezinme yazarsanız görürsünüz gapps dahil olduğu yazmıyordu güle güle kullanın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom gerçekten hiç takılmadı ben de çok memnun kaldım o yüzden konu açtım.

tariktanta1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarik
Cihazım
rn8
Konular
1
var ayarlarda arama kısmına sitemde gezinme yazarsanız görürsünüz gapps dahil olduğu yazmıyordu güle güle kullanın.

rom gerçekten hiç takılmadı ben de çok memnun kaldım o yüzden konu açtım.
teşekkür ettim hocam son bir sorum olacak benim power tuşu yok o yüzden 2 tıkla ekran uyutmayı kullanıyordum bunun için ayar veya bildiğiniz magisk modülü var mıdır ? bir de parmak iziyle ekranı açarken ekran 1 saniye sonra açılıyor şuana kadarki kullandığım romlarda bu kadar uzun sürmüyordu

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
teşekkür ettim hocam son bir sorum olacak benim power tuşu yok o yüzden 2 tıkla ekran uyutmayı kullanıyordum bunun için ayar veya bildiğiniz magisk modülü var mıdır ? bir de parmak iziyle ekranı açarken ekran 1 saniye sonra açılıyor şuana kadarki kullandığım romlarda bu kadar uzun sürmüyordu
ayarlar/reloaded turner/kilit ekrani/double tap the sleep ayarı var deneyebilirsiniz.

parmak izinde bende sorun yok

tariktanta1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarik
Cihazım
rn8
Konular
1
ayarlar/reloaded turner/kilit ekrani/double tap the sleep ayarı var deneyebilirsiniz.

parmak izinde bende sorun yok
o kilit ekranındayken uyandırmak/kapatmak için de neyse teşekkür ederim her şey için

Üst Alt