Sohbet Reklam nasıl kaldırılır

ahmetkar89ca

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet karaca
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
1
Her uygulamanın çalışması için bazı pathler var ve aynı şekilde uygulama içi reklamlarda bu ''path/pathler ile gösteriliyor?
örnek olarak: 'com.facebook.ads.AudienceNetworkActivity'
Sorum:
Bir uygulamadaki bu paketleri nasıl görebiliriz ve bunları nasıl engelleyebiliriz. Bunları engellersek reklam sorunu çözülecek diye düşünüyorum bir yanlışım varsa belirtip, birazda açıklarsanız çok sevinirim. Telefonda host dosyasına erişip bu üsteki reklam yolunu engeleyebilirim miyim mesela? hayal ediyorum teknik bilgisi olan biri yazarsa çok iyi olur.
Amaca yönelik başka çözümleri de duymaktan mutlu olurum.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Her uygulamanın çalışması için bazı pathler var ve aynı şekilde uygulama içi reklamlarda bu ''path/pathler ile gösteriliyor?
örnek olarak: 'com.facebook.ads.AudienceNetworkActivity'
Sorum:
Bir uygulamadaki bu paketleri nasıl görebiliriz ve bunları nasıl engelleyebiliriz. Bunları engellersek reklam sorunu çözülecek diye düşünüyorum bir yanlışım varsa belirtip, birazda açıklarsanız çok sevinirim. Telefonda host dosyasına erişip bu üsteki reklam yolunu engeleyebilirim miyim mesela? hayal ediyorum teknik bilgisi olan biri yazarsa çok iyi olur.
Amaca yönelik başka çözümleri de duymaktan mutlu olurum.
Host dosyasıyla evet az buçuk engelleniyor.Paket Uygulama şeylerini görmek için Root lazım.Paketle uğraşınca uygulamada sıkıntı oluyor.Tek 1 paket 10 pakete bağlı gibi düşün

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Adawayı kuruyorsun , yaklaşık 60 bin tane bu bahsettiğin host dosyası var içinde. Hepsini engelliyor uğraşmıyorsun :D

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5