Reklam Engelleme ( En İyisi - En Hızlısı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Çoğumuz Adaway kullanıyor fakat denedim bundan iyi olduğunu söyleyemem. İnternette gezinirkrn çoğu sitede çoğu uygulamada reklamları engellemediğini gördüm ve gecikmeler yaşanmasına sebep oluyor. Şimdi bildiğiniz bir modülün güncel sürüm ve kullanışını göstereceğim.

ENERGİZED PROTECTION

-Tüm google reklamları site reklamları ve uygulamalardaki reklamları sorunsuz engeller. Ne kadar yüksek koruma paketini seçerseniz o kadar fazla süzgeçten geçer.(reklamlarla açılan yeni sekmeleri bile engeller yüksek koruma paketleri)

SORUNLAR

-miui tema marketinde reklam olduğu için temalara girince indirme yapmıyor (Termux üzerinden beyaz listeye ekleyebilirsiniz ya da termux üzerinden host silin temalarda işinizi halledip geri yükleyin) (1dakika sürer)

KURULUM

-magisk v23 ve üzeri ile dosyayı flashlayın
- indirin.
-termux üzerinden " -su " komutunu ardından " ep -m " komutunu girin.
-Blue go veya Blue protection paketini seçin yani 2 veya 3 yazacaksınız. (Daha üstü korumalar internette gecikme yapmakta)

***SİLMEK İÇİN KORUMA SEÇTİĞİNİZ BÖLÜMDE ' c ' yazarak host dosyasını silebilirsiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

****EKLENTİLER YETİŞKİN İÇERİKLERİ VE SİTELERİ ENGELLEMENİZE YARDIMCI OLUR. KÜÇÜK ÇOCUKLARINIZ İÇİN DE BU EKLENTİLERİ AKTİF EDEBİLİRSİNİZ...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Forum Kurallarımız
3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Dosya inmiyor kontrol eder misin ?

M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt