Rehber Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

RichDeviLs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Samsung Note
Konular
7
Twrp ile en.miui den indirdigim global romu yükledim sorunsuz açıldı root yaptım fakat artık pc telefonu görmüyor sadece şarj oluyor yazıyor sizce sorun ne olabilir nasıl düzeltirim 8.2.10.0 var şuan 8.1.10.0 indiriyorum birde onu indirip deneyeceğim

RichDeviLs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Samsung Note
Konular
7
Twrp ile en.miui den indirdigim global romu yükledim sorunsuz açıldı root yaptım fakat artık pc telefonu görmüyor sadece şarj oluyor yazıyor twrp modda sorunsuz görüyor cihazı içine dosya atabiliyorum sizce sorun ne olabilir nasıl düzeltirim 8.2.10.0 var şuan 8.1.10.0 indiriyorum birde onu indirip deneyeceğim

solaytekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulus
Cihazım
REDMİ NOTE 9
Konular
1
Hocam yukarıda yazdığım adımlar doğru mu bakabilir misiniz
Doğrudur, romu sd karta yükleyip oradan kurun. Wipe yaparken internal storage yide silin tam temizlik olsun, sakın external storageyi silmeyin çünkü rom orada...

solaytekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulus
Cihazım
REDMİ NOTE 9
Konular
1
Twrp ile en.miui den indirdigim global romu yükledim sorunsuz açıldı root yaptım fakat artık pc telefonu görmüyor sadece şarj oluyor yazıyor twrp modda sorunsuz görüyor cihazı içine dosya atabiliyorum sizce sorun ne olabilir nasıl düzeltirim 8.2.10.0 var şuan 8.1.10.0 indiriyorum birde onu indirip deneyeceğim
Sorunu zaten yazmışsınız root.

Custom romlarda sıkıntı yok ama stock romda root yapılınca pc teli görmüyor.

Çözümü varmı bilmiyorum...

meriçli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulent
Cihazım
Huawei mate
Konular
0
İyi aksamlar benimde cihazim.twrp recovery kurulu custom rom kullaniyorum twrp recovery ile orjinal rom kurulabiliyormu tam anlayamadim konuyu orjinal rom kurulursa twrp recoveryde kalkacakmi telefonumdan acaba..yoksa orjinal rom icin sadece mi flash mi gerekli

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
İyi aksamlar benimde cihazim.twrp recovery kurulu custom rom kullaniyorum twrp recovery ile orjinal rom kurulabiliyormu tam anlayamadim konuyu orjinal rom kurulursa twrp recoveryde kalkacakmi telefonumdan acaba..yoksa orjinal rom icin sadece mi flash mi gerekli
Orjinal romuda kurabilirsiniz. Fakat otodan guncelleme alamazsiniz. Miflash ile yaparsaniz otodan guncelleme alabilirsiniz..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RichDeviLs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Samsung Note
Konular
7
beta rom yükleyince problem çözüldü yalniz bir sorum var her twrp rom yüklemesinden sonra lazypatcher no-verity encrypt dosyasını da flaşlamamız gerekiyor mu her cihazda

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
beta rom yükleyince problem çözüldü yalniz bir sorum var her twrp rom yüklemesinden sonra lazypatcher no-verity encrypt dosyasını da flaşlamamız gerekiyor mu her cihazda
Hocam lazypatcher bootlop olmasını önlemek amacıyla yapılan bir uygulama her zaman flaslamaniza gerek yok sadece twrp kurarken yapılan bir işlem...

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RichDeviLs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Samsung Note
Konular
7
her cihaz için farklı dosya değil dimi note4 için kullandığım lazypatcher i mi5s dede kullanabilirmiyim

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
her cihaz için farklı dosya değil dimi note4 için kullandığım lazypatcher i mi5s dede kullanabilirmiyim
Onun hakkında detaylı bilgim yok hocam..

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt