Yardım Rehber sorunu

kyapar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Mia 11 ultra
Konular
3
Merhaba. Mia ultra 11 e yeni geçtim .rehber de sürekli sorun yasiyorum. Aramada kayıtlı isim cikiyor. Sonra arıyorum rehberde kayboluyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

truva06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
htc 10
Konular
0
Benim mi 11 ultra da değişik bir sorun var. Eu rom kullanıyorum ve rehberde aynı isimden 2 şer tane görünüyor. Ama 2. Aynı isimde telefon numarası yok. Sadece isim var. Bunu nasıl düzeltiriz bilen yardımcı olursa çok sevinirim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Benim mi 11 ultra da değişik bir sorun var. Eu rom kullanıyorum ve rehberde aynı isimden 2 şer tane görünüyor. Ama 2. Aynı isimde telefon numarası yok. Sadece isim var. Bunu nasıl düzeltiriz bilen yardımcı olursa çok sevinirim
Merhaba Kişiler Uygulamasına Girin Sağ Üstteki 3 Noktaya Basın Ayarlar Kişi Listesini Ayarlayı Google Yapın Geri Gelin SIM Kayıtlarını gösteri Kapatın Düzelmesi Lazım

truva06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
htc 10
Konular
0
Merhaba Kişiler Uygulamasına Girin Sağ Üstteki 3 Noktaya Basın Ayarlar Kişi Listesini Ayarlayı Google Yapın Geri Gelin SIM Kayıtlarını gösteri Kapatın Düzelmesi Lazımustam

Merhaba Kişiler Uygulamasına Girin Sağ Üstteki 3 Noktaya Basın Ayarlar Kişi Listesini Ayarlayı Google Yapın Geri Gelin SIM Kayıtlarını gösteri Kapatın Düzelmesi Lazım
usta dediğin yere baktım. sadece google la kayıtlı kişiler gösteriliyor. sim karttakiler aktif değil zaten sim boş. kişi kaydı yok(

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
usta dediğin yere baktım. sadece google la kayıtlı kişiler gösteriliyor. sim karttakiler aktif değil zaten sim boş. kişi kaydı yok(
Anladım EU Romda MIUI Kişiler.Mesaj Uygulamaları Yüklü Değilmi Bu Söylediklerim EU Rom İçinde Geçerli.Simde Boş Demişsiniz.Kayıt Google Haricinde Nerde Var.Yada Böyle Deneyin

Öncelikle kişilerinizi hangi hesaba kaydedeceğinize karar verin.
Google hesabı, Mi hesabı, Telefon hafızası, sim kart v.s
Google hesabınıza kaydetmenizi tavsiye ederim.

Tercihinizi Seçtikten sonra tüm telefon numaralarınızı o hesaba senkronlayın.
Ayarlardan gösterilecek kişiler kısmına giderek sadece senkron çalışan
Tercihinizi işaretleyin ve diğerlerini pasif hale getirin

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
En iyi çözüm banada zamanında sunulan true phone uygulaması ni kullanın Google play de mevcut

tolga_casanova

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Bütün 3. parti uygulamalarda hep bir şey eksik. En güzeli CLEANER isimli rehberdeki aynı kayıtları birleştirme programı ile rehberi düzenli hale getirmek.

Üst Alt