Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

batkent

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
mi11t
Konular
0
Mi hesabından çıkıp (ayarlardaki) tekrardan giriş yapınca sorun çözüldü. 72 saat verdi. Bilgi paylaşan herkese teşekkürler.
Şimdi hyperoslu m11T'ye hyrperos'dan version düşürmeden nasıl imei repair yapılır onu araştıracağım :) eski mi6 cihazımınkiler iş görür umarım

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Mi 11T hocam. hyperos yüklü 1.0.3.0.UKWMIXM
Hesaptan çıkış yapıp tekrar ekleyiniz ve tekrar deneyiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi hesabından çıkıp (ayarlardaki) tekrardan giriş yapınca sorun çözüldü. 72 saat verdi. Bilgi paylaşan herkese teşekkürler.
Şimdi hyperoslu m11T'ye hyrperos'dan version düşürmeden nasıl imei repair yapılır onu araştıracağım :) eski mi6 cihazımınkiler iş görür umarım
Bu mesajınızı sonradan gördüm :) Bu öneride bulundum tam da olduğuna sevindim iyi geceler 😊

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Hey gidi xiaomi uğraştırdığın şeylere bak.. :)

msakdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
MI5S+
Konular
2
Selam arkadaşlar, bende bootloader kilidi açıktı, hyperos kurdum kullanıyordum. sonra başka rom atarken yanlışlıkla bootloaderi kapatmışım. hyperos bootloader başvurusu yaptım xiaomi topluluğu üzerinden. 3/5/2025 tarihine kadar kilit açma izni verildi.

Ayarlardan "mi klit açma durumu" bölgesinden "hesap ve cihaz ekle " den bir türlü mi hesabımı ekleyemedim. şifremide değiştirdim yinede olmadı.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Selam arkadaşlar, bende bootloader kilidi açıktı, hyperos kurdum kullanıyordum. sonra başka rom atarken yanlışlıkla bootloaderi kapatmışım. hyperos bootloader başvurusu yaptım xiaomi topluluğu üzerinden. 3/5/2025 tarihine kadar kilit açma izni verildi.

Ayarlardan "mi klit açma durumu" bölgesinden "hesap ve cihaz ekle " den bir türlü mi hesabımı ekleyemedim. şifremide değiştirdim yinede olmadı.
Ne hatası veriyor ?

fairboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
70$ verip açtırdım isteyen olursa yönlendirebilirim

mthn_gktrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ham hum
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Arkadaşlar ben Mi Comminity'den kilit açma başvurusunda bulundum, tarihle izin verdi. Telefondaki Mi Kilit Açma ekranına hesabımı ekledim ve "Başarıyla eklendi. Mi Hesabı şimdi bu cihazla ilişkilendirildi." yazısı çıktı. Ekranda başka birşey olmadı ama eklendi sanırım değil mi? Sorun yok yani?

Ve esas soruma gelecek olursak. Hesabı ekledikten sonra PC'den Mi unlock uygulaması üzerinden telefonu bağladım ve kilidi açmak için bastım, 70 saat süre verdi. Bende süreyi aldıktan sonra içindeki sim kart lazım olduğu için çıkardım. Ama telefondaki Mi Hesabı duruyor, sadece sim kartı söktüm. Bu bir sıkıntı yaratır mı sizce? Yoksa sim kartta takılı mı kalması lazım 70 saat?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
hocam rehber için teşekkürler başarıyla eklendi dedi fakat ne kadar süre kaldığını vesaire nerden kontrol edicez

ayrıca şunu sormak istiyorum. şimdi ben başvurdum 72 saat verdi fakat telefona ayarlardan hyperos güncellemesi gelmiş şimdi burdan güncellersem kilit açma konusunda bir problem yaşar mıyım ?

Son düzenleme:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
hocam rehber için teşekkürler başarıyla eklendi dedi fakat ne kadar süre kaldığını vesaire nerden kontrol edicez

ayrıca şunu sormak istiyorum. şimdi ben başvurdum 72 saat verdi fakat telefona ayarlardan hyperos güncellemesi gelmiş şimdi burdan güncellersem kilit açma konusunda bir problem yaşar mıyım ?
Bilgisayardan kilidi açmaya çalışırsanız kalan saati gösterir

Üst Alt