Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
İyi yapıyor xiaomi, Çin cihazları Çin dışına çıkmasın bizde band 20 sorunu yaşamayalım...

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Yok asla trollemiyorum hocalarım forumda aktif bile değildim bu süre zarfında, iki cihazım var Mi 13 ve Redmi Note 12S bu 2 cihazda da kilidi açma işleminde aynı hatayı veriyordu ve iki cihazda da kilidi açtım, kimseyi kandırma gibi bir amacım yok elhamdülillah.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
hocam merhaba anladığım kadarıyla hyperos'a geçmeden önce bl kilidi açık olanlar geçiş yapınca herhangi bir sorun yaşanmıyor imei attırmada v.s.
ama direk hyperosla gelen cihazlarda bl kilidi açmak zor sanırım
Tabiki hyperos öncesi kilit açmak çok daha mantıklı ben de herkese aynı böyle söylüyorum
Kilit çok çok önemli bir şey Xiaomi kullanıcıları açısından
Malum işlemde de hyperos da sorun çıkacağını sanmıyorum

Sent from my 2201123C using Tapatalk

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Yok asla trollemiyorum hocalarım forumda aktif bile değildim bu süre zarfında, iki cihazım var Mi 13 ve Redmi Note 12S bu 2 cihazda da kilidi açma işleminde aynı hatayı veriyordu ve iki cihazda da kilidi açtım, kimseyi kandırma gibi bir amacım yok elhamdülillah.
Sorunu çözdüm dedin hocam sonra ortadan kayboldun
Eğer şans eseri işlemi yaptıysan bu sorun çözmek değil ama bir yöntem denediysen bunu bizimle paylaşırsan çok mutul edersin bu kadar insanı

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
14
Mi Topluluk'ta kilit açma için gerekli işlemi yaptım. (22.02.2025 tarihine kadar kilit açma için erişim izni verdi)
Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri'ne gidin ve "Mi Kilit Açma Durumu'na tıklayarak hesabınızı ekleyin. adımında aşağıdaki uyarıyı alıyorum.
Yardımcı olabilir misiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Sorunu çözdüm dedin hocam sonra ortadan kayboldun
Eğer şans eseri işlemi yaptıysan bu sorun çözmek değil ama bir yöntem denediysen bunu bizimle paylaşırsan çok mutul edersin bu kadar insanı

Aynen şans eseri 2 cihazda açtım hocam. iyi forumlar size.

mthn_gktrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ham hum
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Aynen şans eseri 2 cihazda açtım hocam. iyi forumlar size.
Birader ruh hastası mısın nesin. "Açtım, çözüm buldum" deyip günlerdir yazmıyorsun. Sonra gelip, yine "açtım" deyip çözüm nedir yazmıyorsun. Saçma salak boş beleş mesajlarla kirletmeyin şu forumu ya. Biliyorsan yazarsın, yoksa susarsın. "Ben biliyorum" yazmak, bilmek değil.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Birader ruh hastası mısın nesin. "Açtım, çözüm buldum" deyip günlerdir yazmıyorsun. Sonra gelip, yine "açtım" deyip çözüm nedir yazmıyorsun. Saçma salak boş beleş mesajlarla kirletmeyin şu forumu ya. Biliyorsan yazarsın, yoksa susarsın. "Ben biliyorum" yazmak, bilmek değil.
Kardeşim kimseyi kendin gibi boş görme,yks öğrencisiyim girmiyorum foruma,sırf senin bu kibrinden dolayı da çözümü falan da sunmuyorum kimseye inandırmak zorunda değilim. Fakat forum mesaj geçmişime bakabilirsiniz aynı sorun bende de vardı fakat az uğraş üstüne çözdüm. Üstelik 2 cihazda.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kardeşim kimseyi kendin gibi boş görme,yks öğrencisiyim girmiyorum foruma,sırf senin bu kibrinden dolayı da çözümü falan da sunmuyorum kimseye inandırmak zorunda değilim. Fakat forum mesaj geçmişime bakabilirsiniz aynı sorun bende de vardı fakat az uğraş üstüne çözdüm. Üstelik 2 cihazda.
Evet zorundasınız...

Konuya mesaj yazmak zorunda değilsiniz. Foruma giremeyecekseniz, mesajınızı açıklayamayacaksanız, verilen yanıtlara karşılık yazamayacaksanız, çözüm sunamayacaksanız, vaktiniz yoksa mesaj da yazmayınız. Diğer yandan 10 gün önceki mesajınızı sadece dikkat çekmek amaçlı yazdığınız ve mesajın "yalan" bilgi içerdiği çok bariz. Forumumuzda diğer kullanıcılarımızın bu şekilde yanlış yönlendirilmesine izin vermemiz mümkün değil. Yapmış olduğunuz bu davranışın cezası kurallarımızda "uyarı" olarak geçiyor fakat bu forumumuzda almış olduğunuz 3. uyarı cezası ve bu nedenle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
7
Arkadaşlar adımların hepsini uyguladım bl kilidini açıcam fakat bilmediğim bir şey var ilk defa Bl kilidi açıyorum ben bu kilidi açtıktan sonra telefonum sıfırlanırmı yoksa kaldığım yerden devam edermiyim bütün işlemler başarıyla tamamlandıktan sonra ?

Üst Alt