Yardım Rehber durum

Rodika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğçe
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Güncelleme aldıktan sonra rehberinde kayıtlı numaralar arama ekranında sadece numara olarak cikiyor, whatsapta aynı nasıl düzelebilir
Cihaz redmi note 8

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
peki rehberde numaraların isimleri var mı yoksa sadece arama yaparken mi isim görünmüyor eger sadece arama yaparken görünmüyor ise rehber ayarlarına bak oradan düzeltebilirsiniz

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Eğer numaralarınız hala rehber de kayıtlı şekilde duruyorsa, Whatsapp içerisinde konuşma başlatma yani kişi seçme ekranına gelin yukarıda seçeneklerden Yenile yazısına tıklayıp bekleyin. Eğer rehberde numaralarınız gitmemişse yenileme ile gelecektir.

Rodika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğçe
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
peki rehberde numaraların isimleri var mı yoksa sadece arama yaparken mi isim görünmüyor eger sadece arama yaparken görünmüyor ise rehber ayarlarına bak oradan düzeltebilirsiniz
Rehberde numaralar duruyor şunu fark ettim +9 yazmayan numaralarda arama yaparken kayıtlı değil gibi oluyor ya da onlar beni aradığında

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
+90 yazmayan numaralar kayıtlı değilmiş gibi görünüyor ama başında +90 yazan numaralar iste ahmet mehmet olarak isimleri ile kayırlı görünüyor doğru mu anladım

Rodika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğçe
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Rehberde numaralar duruyor şunu fark ettim +9 yazmayan numaralarda arama yaparken kayıtlı değil gibi oluyor ya da onlar beni aradığında
Bunu rehberde topluca duzeltmenin yolu var midir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

+90 yazmayan numaralar kayıtlı değilmiş gibi görünüyor ama başında +90 yazan numaralar iste ahmet mehmet olarak isimleri ile kayırlı görünüyor doğru mu anladım
Rehberde hepsi var ama arama ekranında evet da ki kayıtlı değil gibi Ahmet yaziyor rehberde ararken ben onu ya da o beni numara çıkıyor sadece

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
Bunu rehberde topluca duzeltmenin yolu var midir

Rehberde hepsi var ama arama ekranında evet da ki kayıtlı değil gibi Ahmet yaziyor rehberde ararken ben onu ya da o beni numara çıkıyor sadece
hocam özelden mesaj attım bakınız

hocam özelden mesaj attım bakınız düzeltelim

Rodika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğçe
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Eğer numaralarınız hala rehber de kayıtlı şekilde duruyorsa, Whatsapp içerisinde konuşma başlatma yani kişi seçme ekranına gelin yukarıda seçeneklerden Yenile yazısına tıklayıp bekleyin. Eğer rehberde numaralarınız gitmemişse yenileme ile gelecektir.
Evet orada kimse kayıtlı değil gibi çıkıyor sadece numaralar var

Üst Alt