Sohbet Redmi5 plus ikinci alan kayboldu

Ahmetaşçı

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Aşçı
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Telefonumu karıştırırken ayarlar bölümü içerisinde "ikinci alan" diye bı bölüm vardı, uğraşırken biseyleri iptal ettim kayboldu, geri nasıl getirebilirim

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Telefonumu karıştırırken ayarlar bölümü içerisinde "ikinci alan" diye bı bölüm vardı, uğraşırken biseyleri iptal ettim kayboldu, geri nasıl getirebilirim
Üst kısımda arama yerine yazın?

Ahmetaşçı

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Aşçı
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
O şekilde yazmıştım yine bulunmuyor. Bütün menü ve ayarları dolaştım yine yok. Nasıl kurcaladiysam kayboldu
İkinci alanı buldum sonunda. Güç açma dugmesinden tuşları kilitleyip, tekrar tuş açma düğmesine basıp desen çiz geldiğinde ikinci alan için oluşturduğumuz deseni cizince ikinci alana geçiyor. Aynı şekilde tuşları kilitleyip birinci alanın desenini cizince geri birinci alana geçiyor.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
İkinci alanı buldum sonunda. Güç açma dugmesinden tuşları kilitleyip, tekrar tuş açma düğmesine basıp desen çiz geldiğinde ikinci alan için oluşturduğumuz deseni cizince ikinci alana geçiyor. Aynı şekilde tuşları kilitleyip birinci alanın desenini cizince geri birinci alana geçiyor.
Hocam konu içerisinde uygulamalarım silindi wallpaper değişti deseydiniz ikinci alana geçtiğinizi anlardık daha çabuk çözüme ulaşırdınız

Üst Alt