Soru Redmi10 2022 nasıl?

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
d
Telefon Modeli
d
Bootloader Kilidi
Kapalı
4 ram 128 gb olan modeli 6500 tl sizce bu fiyata günlük kullanım için nasıl bir telefon ve max 7000 tl ye ne alınabilir (sıfır Tr olmak şartyla)

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
4 gb ram yetersiz günümüzde

Oyla:

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Hocam yanlış anlamayın ama sıfır olmaması cidden sorun değil ise kaçak Note 11 veya 12 Pro alınabilir o paralara. Ben kendime ve eşime 11 Pro ve 12 Pro aldım toplam dirençli IMEI işlemleri ile birlikte 12.000 TL'ye denk geldi. İstediğim gibi ROM vs. kurabiliyorum sorunsuz cihazlar.

Oyla:

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
21
Sıfır tr garantili Xiaomi almak pek akıl karı iş değil.

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yanlış anlamayın ama sıfır olmaması cidden sorun değil ise kaçak Note 11 veya 12 Pro alınabilir o paralara. Ben kendime ve eşime 11 Pro ve 12 Pro aldım toplam dirençli IMEI işlemleri ile birlikte 12.000 TL'ye denk geldi. İstediğim gibi ROM vs. kurabiliyorum sorunsuz cihazlar.
babama alıyoruz hocam bendene yd var mantıklı ama imei işleri biraz riskli vs uğraşmasın garantili olsun diye demiştim. dolaptan 2.el telefon alınır mı peki

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam mantıklı telefonları söyleyim türkiye sıfır garantili vs vs fiyatı 7.5 a kadar cıkardım
bataryası iyi 7000 işlemci güzel
işlemcisi güzel ekranı amoled bataryası 6000
sadece bataryası güzel redmi 2022 aynı sayılır
redmi 10 2022 den bence daha iyi en azından ramı çok

Oyla:

mehmett2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12 8+256
Meslek
Öğrenci
Konular
0
2.el telefon almayın eğer sıfır almayi düşünüyorsanız redmi 10 günlük kullanım icin idealdir oyun zevki vermez ama medyada dolaşma film izleme gayet iyidir.Ama benim tavsiyem faturali almayın kaçak alın

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam mantıklı telefonları söyleyim türkiye sıfır garantili vs vs fiyatı 7.5 a kadar cıkardım
bataryası iyi 7000 işlemci güzel
işlemcisi güzel ekranı amoled bataryası 6000
sadece bataryası güzel redmi 2022 aynı sayılır
redmi 10 2022 den bence daha iyi en azından ramı çok
çok teşekkürler hocammmm önerileriniz gayet güzelll
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2.el telefon almayın eğer sıfır almayi düşünüyorsanız redmi 10 günlük kullanım icin idealdir oyun zevki vermez ama medyada dolaşma film izleme gayet iyidir.Ama benim tavsiyem faturali almayın kaçak alın
sıfırlanınca güncellenince gitmeyen dirençli bulmak lazım bide mi hesabı olmayacak şans işi biraz..

Oyla:

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
21
çok teşekkürler hocammmm önerileriniz gayet güzelll
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sıfırlanınca güncellenince gitmeyen dirençli bulmak lazım bide mi hesabı olmayacak şans işi biraz..
Hocam şöyle bi algı oluyor benim kafamda, mesela 7 bin liraya redmi 10 2022 alacağıma 500 ekleyip yurtdışı Redmi note 12 pro 5g alırım paramı en iyi şekilde harcamış olurum kafasına giriyorum. Ama sizide anlayabiliyorum dirençtir imei gitme riskidir mi hesabı o bu bunlarla yormak istemiyorsunuz kafanızı. Ama imeide dirençte mi hesabıda çözülebilecek şeyler yani babanız için biraz daha ekleyip 3-4 sene sorunsuz kullanabileceği bir telefon almış olursunuz. Redmi 10 2022 hiç önermem bir arkadaşım kullanıyordu ana menüde bile aşırı kasıyor chromeda falan girerken can çekişiyor babanız böyle bir deneyimi hak etmiyor bence 🙂 Yine de tr garantili alicam diyorsanız arkadaşlar alternatif telefonlar paylaşmış onlardan birini seçmeniz daha iyi olacaktır. Ama bu yurtdışı telefon konusunuda araştırmanızı öneriyorum tanıdık telefoncunuza gidin sorun direnç yapılır mı yapılırsa sorun çıkartır mı falan. Bu forumda Xiaomi kullananların çoğu yurtdışı kullanıyor zaten.
Bende kullanıyorum ve açıkçası şu ana kadar bir sorun çıkmadı mis gibi kullanıyorum telefonumu. Diğer kullanıcılarada danışabilirsiniz deneyimleri nasıl sorun varmı dikkat edilmesi gereken şeyler gibi. Keşke hepimiz tr garantili alabilsek yurtdışı telefonlarla uğraşmasak ama malum biliyorsunuz Türkiye de yaşıyoruz maalesef 5 kuruşun hesabını yaptığımız bu dönemde ucuz bir teknolojik ürün bulmak çok zor.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt