Yardım Redmi S2 Yurtdışı İmei Sorunu

ercanb27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
xaomi redmi s2
Konular
4
Merhabalar öncelikle. Forumda yeniyim eğer bir hatam olursa şimdiden affola. Yılbaşında yurtdışından hediye olarak getirtmiş olduğum telefonum bir kaç gün önce sinyal kayboldu ve gitti. Babamda imei attırmak için bir telefoncuya vermiş ancak yapamamış. şimdi telefondan *#06# tuşladığımda IMEI no alınamıyor hatası veriyor. Şuan telefon maalesef çöp oldu ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun hediye almış olduğum telefondan dolayı mahcup oldum. Yapabilecek biri varsa ücret karşılığıda yaptırabilirim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lütfen öncelikle yönetici arkadaşlardan ve diğer arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Son düzenleme:

ercanb27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
xaomi redmi s2
Konular
4
dostum cihazın bootloader kilidi açıkmı?
Hasan Bey ek ayarlar geliştirici seçeneklerinden mi kilit açma durumuna baktığımda kilit açıldı ibareresi var acaba bu bootloader açık anlamınamı geliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi S2 IMEI tamiri (değiştirme de dahil olmak üzere bozulan IMEI'lerin tamiri) mümkün olmayan bir cihaz. Eğer "tamirci" partisyonlarla oynamadan IMEI'leri silmeyi becerdiyse fastboot rom yüklemesi geri gelme ihtimali var ama partisyonları bozduysa geçmiş olsun. Tablet olarak kullanabilir ve kendisine telefon tamircisi sıfatını uygun görme haddini gösteren o gerizekalıyı dövebilirsiniz.
maalesef gitti o zaman ounayıp oynamadığını nasıl anlayabiliriz peki *#06# yazdığımda imei alınamıyor uyarısı veriyor

Oyla:
Üst Alt