Yardım Redmi S2 Youtube Bildirim Gelmiyor

muhammet3547

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3 |Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi S2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar geçen gün Redmi S2 telefon aldım telefonda bi sıkıntı yok şuana kadar fakat youtube bildirimleri gelmiyor otomatik başlatma'dan yapmaya çalıştım ama youtube uygulaması ve daha birçok uygulama orda çıkmıyor ne yapabilirim lütfen bilen biri cevap versin...

Altunsefizade

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
altun
Cihazım
Redmi s2
Meslek
Telefon system ust
Konular
2
Selam kardeşim ayarlar kısmından uygulamaları yönete git orda youtube var onu bul ve bildirimler kisimi olacak onu bul ve etkinleştir

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhabalar, Forum kuralları gereği;

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Oyla:

muhammet3547

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Selam kardeşim ayarlar kısmından uygulamaları yönete git orda youtube var onu bul ve bildirimler kisimi olacak onu bul ve etkinleştir
Etkin fakat hala aynı sorun var internette biraz araştırdığımda 2017 de açılan konular vardı o zamandan bu zamana kadar çözülmedi mi acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global beta rom a geçince çözen birini buldum ama rom garanti dışı bırakıyormuş diye biliyorum doğru mudur acaba garanti dışı bırakması.

Oyla:

Altunsefizade

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
altun
Cihazım
Redmi s2
Meslek
Telefon system ust
Konular
2
Etkin fakat hala aynı sorun var internette biraz araştırdığımda 2017 de açılan konular vardı o zamandan bu zamana kadar çözülmedi mi acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global beta rom a geçince çözen birini buldum ama rom garanti dışı bırakıyormuş diye biliyorum doğru mudur acaba garanti dışı bırakması.

Muhammet kardeşim qarantiye başka sıkıntı olursa stock/orginal romu geri yukleyerek gonderirsen bildigime gore kabul ediyorlar amma bu konularda bilgin yoksa telefonu brick/telefonun açılmaması sorunuyla karsilasa bilirsin bunu yapmani onermem

Oyla:
Üst Alt