Yardım Redmi s2 Telefonum red mi ekranında kalıyor fastboot flash/boot komutlarına cevap vermiyor.

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
LineageOS 20
Telefon Modeli
Redmi S2 (ysl)
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar Bilgisayardan Fastboot ile recovery yazdırmaya çalışıyorum bootloader kilidi açık olmasına rağmen max size file hatası veriyor erase data ekranında kalıyor. daha önceden çok geçde olsa recovery açılıyordu fakat adb driverleri ile uyumsuzluk vs olunca onla uğraşırken oda gitti şuan telefonumu görüyor ne fasboot boot yapabiliyorum nede flash yapabiliyorum ya max size hatası veriyor ya da no file directory hatası veriyor. aygıt yöneticisinde driverlarda sorun yok farklı usb portlarından da denedim olmadı. farklı recoveryleri kurmaya çalıştım ama olmadı

bahsetmeyi unutmuşum recovery yazdırmaya çalışmamın sebebi telefonu kullanırken aniden donup(mevcut uygulama görüntüsü ekransa sabit bir şekilde kaldı tel kapanmadı) herhangi bir tepki vermemesi yüzünden di yeniden tekrar tekrar başlatsam da sürekli redmi ekranında kalıyor recoverye girsemde girmiyor ya da çok geç giriyor girse bile birkaç saniye sonra tekrar donuyordu.

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
Peki kurtarma prosedürü yok mu?

Oyla: