Yardım Redmi s2 Telefonum red mi ekranında kalıyor fastboot flash/boot komutlarına cevap vermiyor.

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
LineageOS 20
Telefon Modeli
Redmi S2 (ysl)
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar Bilgisayardan Fastboot ile recovery yazdırmaya çalışıyorum bootloader kilidi açık olmasına rağmen max size file hatası veriyor erase data ekranında kalıyor. daha önceden çok geçde olsa recovery açılıyordu fakat adb driverleri ile uyumsuzluk vs olunca onla uğraşırken oda gitti şuan telefonumu görüyor ne fasboot boot yapabiliyorum nede flash yapabiliyorum ya max size hatası veriyor ya da no file directory hatası veriyor. aygıt yöneticisinde driverlarda sorun yok farklı usb portlarından da denedim olmadı. farklı recoveryleri kurmaya çalıştım ama olmadı

bahsetmeyi unutmuşum recovery yazdırmaya çalışmamın sebebi telefonu kullanırken aniden donup(mevcut uygulama görüntüsü ekransa sabit bir şekilde kaldı tel kapanmadı) herhangi bir tepki vermemesi yüzünden di yeniden tekrar tekrar başlatsam da sürekli redmi ekranında kalıyor recoverye girsemde girmiyor ya da çok geç giriyor girse bile birkaç saniye sonra tekrar donuyordu.

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdide şöyle hata veriyor:

Kod:
C:\adb>fastboot flash recovery recovery.img
Sending 'recovery' (33664 KB)                      OKAY [  1.086s]
Writing 'recovery'                                 FAILED (remote: 'flash write failure')
fastboot: error: Command failed

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
emmc arızası. Kronik hepsinde mevcut. Yeni telefon bakın

Oyla:

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
İki tane redmi s2 kullandım geçirdim ikiside emmc arızası verdi sağolsun anakart değiştirmek dışında çözümü yok o da değmez öldü cihazınız geçmiş olsun, bir sonraki cihazınızı ufs standartlarında seçmenizi öneririm

Oyla:

kadircan58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadircan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Benim telefondada eskiden böyle hata veriyordu baktım bootloader kilidi kapalıymış sonra bootloader kilidini açtım sıkıntı çözülmüştü bootloader kilidinizin açık olduguna eminmisiniz bide OEM kilidide kapalı olabilir onları kontrol edelim lütfen

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Benim telefondada eskiden böyle hata veriyordu baktım bootloader kilidi kapalıymış sonra bootloader kilidini açtım sıkıntı çözülmüştü bootloader kilidinizin açık olduguna eminmisiniz bide OEM kilidide kapalı olabilir onları kontrol edelim lütfen
kronik bir sorun emmc kullanan xiaomi eski cihazlar bu şekilde cortluyor. Kaldı ki türkiye cihazları kilit kapalı satılıyor ve kullanılıyor. Zaten istese de kilit açamaz şuanda bu cihazda..

Oyla:

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
kronik bir sorun emmc kullanan xiaomi eski cihazlar bu şekilde cortluyor. Kaldı ki türkiye cihazları kilit kapalı satılıyor ve kullanılıyor. Zaten istese de kilit açamaz şuanda bu cihazda..
emin misiniz nasıl kontrol edebilirim. verilerimi nasıl kurtarırım peki?

Oyla:

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
4
Bir kere telefonum bağlı iken adb sideload olarak rom yazdırmayı başarmıştım ama oda laptop kaapanınca Google backup uygulamasını restoring yaparken dondu. işlem devam ediyodu gooogle bakcup restoringde dondu. laptopla mı ilgili emc mi tabi kestiremiyorum. En azından verileri alamaz mıyım?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bir kere telefonum bağlı iken adb sideload olarak rom yazdırmayı başarmıştım ama oda laptop kaapanınca Google backup uygulamasını restoring yaparken dondu. işlem devam ediyodu gooogle bakcup restoringde dondu. laptopla mı ilgili emc mi tabi kestiremiyorum. En azından verileri alamaz mıyım?
Veriler sorun olan emmc nin içinde zaten.

Emmc = hdd
Ufs = ssd
Pc deki karşılığı bu

Oyla:
Üst Alt